40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 16:10:11
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

10:45  Dysk M 
11:00  W dal K 
12:00  Wzwyż K 
12:20  Dysk K 
13:00  200 m M  [s]
13:20  W dal M 
13:45  200 m K  [s]
13:57  Oszczep K 
14:10  400 m pł K  [s]
14:15  Wzwyż M 
14:35  400 m pł M  [s]
15:00  1500 m K  [s]
15:14  Oszczep M 
15:15  1500 m M  [s]
15:30  4x100 m K  [s]
15:50  4x100 m M  [s]
16:05  4x400 m K  [s]
16:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 3:56.05 HASSAN Sifan NED Monaco (MON) 2015-07-17
RP (U23) 4:01.00 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin Paris (FRA) 2016-08-27
Min. ME U23 (U23) 4:17.00 Espoo (FIN) 2023-07-13
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-02 16:10:11
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-02 15:00 WYSTARTOWANO: 14:59:46 DEKORACJA 15:35
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 16 47
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek (KP) 4:29.48 25 1
2 13 21
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:31.61 21 2
3 15 267
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 4:31.77 18 3
4 14 148
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4:34.21 16 4
5 11 279
BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:34.84 14 5
6 6 185
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:35.32 12 6
7 7 346
BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań (WP) 4:35.48 10 7
8 10 260
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk (PM) 4:36.80 8 8
9 2 109
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól (LB) 4:38.53 9
10 12 168
DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa (MZ) 4:39.22 10
11 3 215
KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki (MA) 4:41.50 11
12 9 369
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań (WP) 4:42.33 12
13 1 390
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin (ZP) 4:44.73 13
14 4 178
BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock (MZ) 4:45.00 14
15 5 352
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań (WP) 4:45.22 15
16 8 283
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot (PM) 4:46.61 16
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:23.71
2 BIELAK Natalia 02 KS SMS Szklarska Poręba 4:27.36
3 PARADOWSKA Oliwia 01 SRS Kondycja Piaseczno 4:27.74
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:27.82
2 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:27.99
3 MEGGER Eliza 99 LKS Pszczyna 4:28.84
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.1714239 s. | Mem: 1.25 megabytes