40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 15:26:43
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

10:45  Dysk M 
11:00  W dal K 
12:00  Wzwyż K 
12:20  Dysk K 
13:00  200 m M  [s]
13:20  W dal M 
13:45  200 m K  [s]
13:57  Oszczep K 
14:10  400 m pł K  [s]
14:15  Wzwyż M 
14:35  400 m pł M  [s]
15:00  1500 m K  [s]
15:14  Oszczep M 
15:15  1500 m M  [s]
15:30  4x100 m K  [s]
15:50  4x100 m M  [s]
16:05  4x400 m K  [s]
16:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor (ARM) 1987-05-22
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca (ESP) 2007-07-04
Min. ME U23 (U23) 7.60 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-02 15:26:43
W dal M Planowany START: 2023-07-02 13:20 ZAKOŃCZENIE: 14:33:00 DEKORACJA 14:50
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 13 136
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 5.01
+3.2
6.78
-2.3
7.32
+2.9
7.52
+1.5
7.23
+1.9
x
-0.6
7.52
+1.5
PB 25
2 12 252
WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok (PD) 6.75
+0.9
7.06
+1.9
6.98
+3.0
6.93
+4.7
x
+1.0
6.85
-1.6
7.06
+1.9
PB 21
3 7 251
TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok (PD) x
+1.1
x
+2.2
7.00
+2.9
5.22
+3.0
x
+4.6
x
+0.4
7.00
+2.9
SB 18
4 1 146
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.88
+2.7
6.84
+3.5
6.52
+2.2
6.47
+4.6
x
-0.7
6.98
-0.4
6.98
-0.4
PB 16
5 3 344
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6.78
+1.9
6.93
+2.0
x
+1.7
x
+4.0
6.94
+2.6
x
+1.0
6.94
+2.6
SB 14
6 11 343
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6.50
+3.1
6.84
+3.4
6.66
+1.2
6.93
+2.7
x
+2.3
6.89
+0.2
6.93
+2.7
SB 12
7 6 117
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź (LD) x
+2.0
6.90
+2.9
4.89
+2.8
x
+3.8
6.86
+1.4
6.75
-0.6
6.90
+2.9
10
8 5 214
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 6.76
+5.6
6.71
+1.2
6.85
+1.9
x
+4.4
x
+2.3
x
+2.0
6.85
+1.9
8
9 2 167
KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
+1.3
x
+3.3
6.57
+3.1



6.57
+3.1
10 14 166
MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) x
+0.3
6.46
+0.8
6.30
+4.0



6.46
+0.8
11 8 57
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło (KP) 5.85
+0.6
5.96
+3.9
x
+2.6



5.96
+3.9
12 9 386
STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) x
+1.8
5.87
+1.7
x
+2.4



5.87
+1.7
4 124
GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD)





DNS
10 162
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ)





DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 CZARNOCKI Damian 00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.30
2 LEMIESZEK Kacper 00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.25
3 KRAWCZYK Kacper 01 AZS Łódź 7.16
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.54
2 KRAWCZYK Kacper 01 AZS Łódź 7.37
3 GĄBKA Bartosz 99 AZS-AWF Warszawa 7.16
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.1057439 s. | Mem: 1.25 megabytes