40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 16:33:36
Mo 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

10:45  Dysk M 
11:00  W dal K 
12:00  Wzwyż K 
12:20  Dysk K 
13:00  200 m M  [s]
13:20  W dal M 
13:45  200 m K  [s]
13:57  Oszczep K 
14:10  400 m pł K  [s]
14:15  Wzwyż M 
14:35  400 m pł M  [s]
15:00  1500 m K  [s]
15:14  Oszczep M 
15:15  1500 m M  [s]
15:30  4x100 m K  [s]
15:50  4x100 m M  [s]
16:05  4x400 m K  [s]
16:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 89.58 BACKLEY Steve GBR Stockholm (SWE) 1990-07-02
RP (U23) 84.97 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWF Gdańsk Gavle (SWE) 2019-07-13
Min. ME U23 (U23) 73.00 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-02 16:33:36
Oszczep M Planowany START: 2023-07-02 15:14 ZAKOŃCZENIE: 16:20:00 DEKORACJA 16:30
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 53
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 LUKS Start Nakło (KP) 74.37 71.75 76.70 74.78 74.32 73.01 76.70 SB 25
2 12 23
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 MKS Osa Zgorzelec (DS) 55.78 59.73 60.90 x 64.71 x 64.71 SB 21
3 2 378
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk (WN) x 58.95 59.78 62.08 61.68 62.53 62.53 SB 18
4 1 249
PIELOCH Dawid 2002-04-14 KS Podlasie Białystok (PD) 57.84 62.27 58.53 x 56.85 56.76 62.27 PB 16
5 4 221
MUCHA Marek 2001-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 58.60 58.25 55.61 60.32 60.38 60.66 60.66 SB 14
6 11 238
TYLUS Patryk 2003-07-23 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 58.86 x - 54.57 x 56.51 58.86 SB 12
7 6 280
BACH Grzegorz 2002-02-04 SKLA Sopot (PM) 51.72 53.02 52.02 x 54.11 56.41 56.41 SB 10
8 3 180
FALIŃSKI Filip 2003-08-23 RLTL Optima Radom (MZ) 49.04 52.87 47.12 48.42 x r 52.87 PB 8
9 10 299
GURZKOWSKI Jakub 2003-04-24 KS AZS AWF Katowice (SL) 46.01 47.08 45.99 47.08
10 8 338
KOZŁOWSKI Marceli 2003-01-19 LUKS Orkan Września (WP) 43.85 x 39.41 43.85
11 5 392
HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 37.48 40.17 41.38 41.38
12 9 120
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca (LD) 33.25 34.72 35.04 35.04
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 74.02
2 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 71.79
3 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 65.06
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 74.95
2 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 70.78
3 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 66.05
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.104394 s. | Mem: 1.25 megabytes