40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 16:38:21
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

10:45  Dysk M 
11:00  W dal K 
12:00  Wzwyż K 
12:20  Dysk K 
13:00  200 m M  [s]
13:20  W dal M 
13:45  200 m K  [s]
13:57  Oszczep K 
14:10  400 m pł K  [s]
14:15  Wzwyż M 
14:35  400 m pł M  [s]
15:00  1500 m K  [s]
15:14  Oszczep M 
15:15  1500 m M  [s]
15:30  4x100 m K  [s]
15:50  4x100 m M  [s]
16:05  4x400 m K  [s]
16:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 2.42 SJÖBERG Patrik SWE Stockholm (SWE) 1987-06-30
RP (U23) 2.36 WALERIAŃCZYK Aleksander WAWEL Kraków Bydgoszcz 2003-07-20
Min. ME U23 (U23) 2.17 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-02 16:38:21
Wzwyż M Planowany START: 2023-07-02 14:15 ZAKOŃCZENIE: 15:29:00 DEKORACJA 15:55
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.11 2.14 2.17 wynik inf punkty
1 1 41
KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o xo xo xxo - xxx 2.11 25
2 8 229
JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - xo xo xo xxo - xxx 2.11 21
3 5 70
HOŁUB Jakub 02-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) o o o xo o xxx 2.08 18
4 9 132
PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o o xo xxx 2.04 SB 16
5 6 259
NIELUB Jakub 03-09-09 AML Słupsk (PM) - o xxo xo xxx 2.04 14
6 4 35
KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 BKS Bydgoszcz (KP) o xo xxx 1.95 12
7 2 43
WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) xo xxx 1.90 10
7 146
GLAZIK Maksymilian 01-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - xxx NM
3 46
DONAKOWSKI Damian 03-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) r NM
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.12
2 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.08
3 PAJĄK Jakub 01 UKS Błyskawica Domaniewice 2.04
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.15
2 PAJĄK Jakub 01 UKS Błyskawica Domaniewice 2.10
3 WIŚNIEWSKI Gracjan 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.06
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.085186 s. | Mem: 1.25 megabytes