41. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LUBLIN, 13-14 lipca 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-07-14 16:09:46
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-07-13
DZIEŃ 2
2024-07-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RE (U23) 2.42 SJÖBERG Patrik SWE Stockholm (SWE) 1987-06-30
RP (U23) 2.36 WALERIAŃCZYK Aleksander Wawel Kraków Bydgoszcz 2003-07-20
 

Data aktualizacji: 2024-07-14 16:09:46 OFICJALNE
Wzwyż M Planowany START: 2024-07-14 14:15 ZAKOŃCZENIE: 15:35:00 DEKORACJA 16:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.11 2.14 2.17 2.21 2.25 wynik inf punkty
1 11 39 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - o o o xo o xo o xxx 2.21 SB 25
2 6 75 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie (LU) - - - - o o o xxo xo xxx 2.11 SB 21
3 2 99 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - xxo o xxo xo xxx 2.11 17
4 4 44 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - o o o o xxx 2.08 12.50
4 5 126 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - - o o o xxx 2.08 12.50
6 8 45 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - xo o o xxx 2.04 8
7 10 238 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - - - - - xxo x-- xr 2.04 6
8 7 189 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) - - - xo o xxx 1.95 4
9 1 40 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - o xo xo xxx 1.95 SB
10 3 33 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław (DS) - xo o xxx 1.85
11 9 92 URBANIAK Mateusz 2004-08-17 UKS Ares Nowa Sól (LB) o xxx 1.75
Mistrzostwa Polski 2023 (Włocławek)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.11
2 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.11
3 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.08
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.12
2 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.08
3 PAJĄK Jakub 01 UKS Błyskawica Domaniewice 2.04
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0107899 s. | Mem: 1.25 megabytes