36. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LUBLIN, 29-30 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-30 16:34:20
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-29
DZIEŃ 2
2019-06-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:30  Tyczka K 
13:40  Oszczep K 
13:50  Trójskok M 
14:00  100 m M (PK)  [s]
14:00  Kula K 
14:20  400 m M (PK)  [s]
14:40  400 m K (PK)  [s]
15:20  100 m M  [el]
15:37  Młot K 
15:40  100 m K  [el]
16:00  400 m M  [s]
16:20  400 m K  [s]
16:26  Wzwyż K 
16:45  100 m M  [F]
16:55  100 m K  [F]
17:00  Oszczep M 
17:10  Trójskok K 
17:15  Kula M 
17:20  100 m pł K  [el]
17:40  1500 m K  [s]
17:50  1500 m M  [s]
18:05  110 m pł M  [F]
18:15  100 m pł K  [F]
msc klub osty suma
1 KS AZS AWF Wrocław (DS) 23 336
2 KS AZS AWF Kraków (MA) 19 296
3 OŚ AZS Poznań (WP) 16 274
4 AZS-AWF Katowice (SL) 18 268
5 AZS-AWF Warszawa (MZ) 15 237
6 AZS UMCS Lublin (LU) 14 225
7 RLTL ZTE Radom (MZ) 10 192
8 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10 178
9 RKS Łódź (LD) 9 154
10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 9 153
11 KS Podlasie Białystok (PD) 8 126
12 WKS Śląsk Wrocław (DS) 6 93
13 AZS Łódź (LD) 5 86
14 SKLA Sopot (PM) 4 85
15 WKS Wawel Kraków (MA) 4 67
16 MKL Toruń (KP) 3 64
17 KS Agros Zamość (LU) 4 62
18 UKS Cyprianka (KP) 4 59
19 LKS Pszczyna (SL) 2 46
20 BKS Bydgoszcz (KP) 4 46
21 UKS Achilles Leszno (WP) 3 45
22 OKS Skra Warszawa (MZ) 3 40
23 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4 40
24 MKL Szczecin (ZP) 2 39
25 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 3 38
26 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 2 37
27 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 2 37
28 LKS Fenix Słupsk (PM) 2 34
29 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2 33
30 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2 33
31 UKS Azymut Pabianice (LD) 2 32
32 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 2 30
33 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 2 28
34 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 2 28
35 KL Gdynia (PM) 1 25
35 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 25
35 MKS Inowrocław (KP) 1 25
35 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 1 25
39 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 2 24
39 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 2 24
41 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 2 22
42 LKS Jantar Ustka (PM) 1 21
42 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) 1 21
42 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 21
45 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 2 20
46 KS Gwardia Piła (WP) 2 18
47 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 18
47 MKS Olimp Łobez (ZP) 1 18
47 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1 18
47 OKS Start Otwock (MZ) 1 18
47 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 18
47 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1 18
47 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 18
54 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 17
54 UKS 55 Łódź (LD) 1 17
56 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 2 17
57 KS Wejher Wejherowo (PM) 1 16
57 LUKS Start Nakło (KP) 1 16
59 UKS Filipides Teresin (MZ) 1 14
60 GKS Wilga Garwolin (MZ) 1 14
60 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1 14
60 LKS Stal Mielec (PK) 1 14
60 UKS Liceum sportowe Łomża (PD) 1 14
60 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) 1 14
60 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1 14
66 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1 12
67 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1 12
67 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 1 12
67 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 1 12
67 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 1 12
67 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 12
72 UKS 19 Bojary Białystok (PD) 1 10
73 LUKS Orkan Września (WP) 1 10
73 MKL Jarocin (WP) 1 10
73 MKLA Łęczyca (LD) 1 10
73 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 1 10
73 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 1 10
78 AML Słupsk (PM) 1 8
78 KS Polonia Pasłęk (WN) 1 8
78 MKS Polonia Warszawa (MZ) 1 8

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.089105129241943 s.