40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 12:03:17
Mdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

10:45  Dysk M 
11:00  W dal K 
12:00  Wzwyż K 
12:20  Dysk K 
13:00  200 m M  [s]
13:20  W dal M 
13:45  200 m K  [s]
13:57  Oszczep K 
14:10  400 m pł K  [s]
14:15  Wzwyż M 
14:35  400 m pł M  [s]
15:00  1500 m K  [s]
15:14  Oszczep M 
15:15  1500 m M  [s]
15:30  4x100 m K  [s]
15:50  4x100 m M  [s]
16:05  4x400 m K  [s]
16:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 70.35 CEH Kristjan SLO Kuortane (FIN) 2021-06-26
RP (U23) 64.74 MAŁACHOWSKI Piotr Śląsk Wrocław Biała Podlaska 2005-06-26
Min. ME U23 (U23) 56.00 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-02 12:03:17
Dysk M Planowany START: 2023-07-02 10:45 ZAKOŃCZENIE: 11:45:00 DEKORACJA 12:10
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 1 383
MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 52.54 51.56 x x 53.04 53.66 53.66 SB 25
2 8 179
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 RLTL Optima Radom (MZ) 51.69 52.84 x x 52.07 x 52.84 21
3 4 384
RODZIAK Damian 2003-01-27 MKL Jurand Szczytno (WN) 52.28 49.80 x x x x 52.28 18
4 12 266
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 44.48 45.64 47.23 44.89 45.09 x 47.23 PB 16
5 5 382
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 42.07 43.19 45.66 46.31 x x 46.31 SB 14
6 3 224
KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 38.91 45.58 x 46.19 x x 46.19 12
7 13 78
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 AZS UMCS Lublin (LU) 43.15 41.51 45.87 41.54 45.05 43.90 45.87 10
8 14 385
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 42.51 x 42.63 43.71 x x 43.71 8
9 11 315
BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) x x 41.31 41.31
10 7 312
OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 40.30 41.08 x 41.08 PB
11 6 192
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x x 39.76 39.76
12 9 147
GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x x 38.71 38.71
13 2 339
MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Września (WP) x 35.70 31.10 35.70
10 231
MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 56.25
2 MAROK Wojciech 01 MKL Jurand Szczytno 53.79
3 ANDRZEJCZAK Jarosław 02 RLTL Optima Radom 52.14
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 55.37
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 50.91
3 MAROK Wojciech 01 MKL Jurand Szczytno 50.09
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.1114829 s. | Mem: 1.25 megabytes