40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 12:41:12
Kwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

10:45  Dysk M 
11:00  W dal K 
12:00  Wzwyż K 
12:20  Dysk K 
13:00  200 m M  [s]
13:20  W dal M 
13:45  200 m K  [s]
13:57  Oszczep K 
14:10  400 m pł K  [s]
14:15  Wzwyż M 
14:35  400 m pł M  [s]
15:00  1500 m K  [s]
15:14  Oszczep M 
15:15  1500 m M  [s]
15:30  4x100 m K  [s]
15:50  4x100 m M  [s]
16:05  4x400 m K  [s]
16:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 7.45 DRECHSLER Heike GDR Dresden (GDR) 1986-07-03
RP (U23) 6.74 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Barcelona (ESP) 2010-07-27
Min. ME U23 (U23) 6.30 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-02 12:41:12
W dal K Planowany START: 2023-07-02 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:10:00 DEKORACJA 12:30
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 96
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 6.42
+4.5
6.49
+2.7
x
+2.5
6.68
+2.1
r

6.68
+2.1
25
2 2 61
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń (KP) x
+3.7
5.80
+1.1
6.02
+1.2
x
+3.2
6.30
+5.2
4.50
+0.1
6.30
+5.2
21
3 4 350
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 OŚ AZS Poznań (WP) 6.27
+4.1
5.96
+1.4
6.21
+0.2
6.24
+2.0
x
+2.9
5.46
+4.6
6.27
+4.1
18
4 6 366
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 OŚ AZS Poznań (WP) 6.12
+3.9
x
-0.2
4.24
+1.4
5.96
+2.8
6.15
+4.5
x
+4.4
6.15
+4.5
16
5 12 281
BIELSKA Edyta 2001-06-17 SKLA Sopot (PM) 6.12
-0.2
6.02
+1.7
6.04
+2.8
5.97
+1.4
5.84
-1.7
6.10
+4.6
6.12
-0.2
SB 14
6 3 391
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 5.37
+2.5
4.99
+0.3
5.84
+2.8
5.46
+3.3
6.11
+1.7
5.67
+1.8
6.11
+1.7
PB 12
7 7 302
KORDEK Sara 2001-02-01 KS AZS AWF Katowice (SL) x
+3.0
5.85
+3.2
x
+1.5
5.94
+2.2
5.79
+3.5
r
5.94
+2.2
10
8 11 59
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń (KP) 5.76
+2.1
x
+1.5
5.77
+2.9
5.92
+0.2
x
+0.4
x
+6.6
5.92
+0.2
PB 8
9 5 150
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.62
+3.6
x
+1.0
5.52
+0.2



5.62
+3.6
10 8 286
KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot (PM) 5.60
+1.9
x
+2.5
x
+0.8



5.60
+1.9
SB
11 10 345
MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) 5.56
+3.1
x
+1.1
x
+2.1



5.56
+3.1
12 1 228
GOLEC Magdalena 2002-05-26 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 5.43
+3.3
5.52
+1.5
5.33
+1.1



5.52
+1.5
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 HOROWSKA Nikola 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 6.55
2 JĘDRASZAK Roksana 02 OŚ AZS Poznań 6.09
3 KORDEK Sara 01 KS AZS AWF Katowice 6.07
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 BIELSKA Edyta 01 MLUKS Mokasyn Płoty 6.17
2 FRĄCKOWIAK Julia 99 MCKiS Jaworzno 6.16
3 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.07
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.103842 s. | Mem: 1.25 megabytes