40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 15:27:07
Ko 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

10:45  Dysk M 
11:00  W dal K 
12:00  Wzwyż K 
12:20  Dysk K 
13:00  200 m M  [s]
13:20  W dal M 
13:45  200 m K  [s]
13:57  Oszczep K 
14:10  400 m pł K  [s]
14:15  Wzwyż M 
14:35  400 m pł M  [s]
15:00  1500 m K  [s]
15:14  Oszczep M 
15:15  1500 m M  [s]
15:30  4x100 m K  [s]
15:50  4x100 m M  [s]
16:05  4x400 m K  [s]
16:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 68.43 KOLAK Sara CRO Lausanne (SUI) 2017-07-06
RP (U23) 67.11 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
Min. ME U23 (U23) 53.00 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-02 15:27:07
Oszczep K Planowany START: 2023-07-02 13:57 ZAKOŃCZENIE: 14:46:00 DEKORACJA 15:25
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 5 243
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 KS Podlasie Białystok (PD) 50.80 53.45 x x 49.39 55.82 55.82 25
2 4 394
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo (ZP) 51.51 x 53.91 x x x 53.91 21
3 7 268
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 48.88 x x 48.01 47.66 49.75 49.75 SB 18
4 8 79
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 AZS UMCS Lublin (LU) 37.47 x x 34.05 x 34.00 37.47 SB 16
5 2 24
MENCEL Natalia 2002-06-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) 28.65 34.39 34.24 x x 35.35 35.35 14
6 3 105
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 AZS-AWF Gorzów (LB) 33.17 34.20 31.33 32.25 x x 34.20 PB 12
7 6 389
PEITLER Alicja 2002-03-01 MKL Szczecin (ZP) 32.20 x 30.06 x 32.58 33.92 33.92 10
1 28
KUREK Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) DNS 8
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 MAŚLAK Małgorzata 01 ULKS Tychowo 47.13
2 ANTONIAK Angelika 00 KS Podlasie Białystok 46.77
3 MĄDRZEJEWSKA Natalia 02 AZS-AWFiS Gdańsk 46.32
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 MAŚLAK Małgorzata 01 ULKS Tychowo 56.06
2 HAJDROWSKA Joanna 99 RLTL Optima Radom 48.91
3 ANTONIAK Angelika 00 KS Podlasie Białystok 48.05
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0646081 s. | Mem: 1.25 megabytes