40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-01 19:28:38
M110 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

12:40  Trójskok K 
12:45  Tyczka K 
12:50  Młot M 
13:30  100 m K  [el]
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Młot K 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:05  Tyczka M 
16:12  110 m pł M  [el]
16:15  Kula K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Kula M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 12.97 DOUCOURE Ladji FRA Angers (FRA) 2005-07-15
RP (U23) 13.29 ŚCIGACZEWSKI Tomasz WARSZAWIANKA Oslo (NOR) 1999-06-30
RP (U23) 13.29 NOGA Artur WARSZAWIANKA Warszawa Eugene (USA) 2010-07-03
Min. ME U23 (U23) 13.90 Espoo (FIN) 2023-07-13
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-01 17:16:30
110 m pł M - elim 2 Planowany START: 2023-07-01 16:12 WYSTARTOWANO: 16:21:08
-0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 288
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot (PM) 13.56 0.215 Q SB 1
2 7 153
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 14.54 0.187 Q PB 2
3 6 218
BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.67 0.145 Q 4
4 3 343
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 14.71 0.114 q PB 6
5 8 388
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 MKL Szczecin (ZP) 15.12 0.156 q =SB 8
6 4 337
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 LUKS Orkan Września (WP) 15.53 0.176 PB 10
7 1 226
MEHLICH Piotr 2003-07-29 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 15.59 0.249 PB 11
8 2 135
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 16.11 0.156 PB 12
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.79
2 MICHNIEWSKI Olgierd 00 RLTL Optima Radom 14.23
3 ŁUCKI Oskar 02 KS AZS AWF Warszawa 14.73
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 KILJAN Krzysztof 99 AZS-AWF Warszawa 13.82
2 MICHNIEWSKI Olgierd 00 RLTL Optima Radom 13.93
3 FRĄCKIEWICZ Natan 01 STS Pomerania Szczecinek 13.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.1185029 s. | Mem: 1.25 megabytes