41. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LUBLIN, 13-14 lipca 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-07-13 17:17:09
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-07-13
DZIEŃ 2
2024-07-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RE (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad POL Chorzów (POL) 2019-09-14
RP (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Chorzów 2019-09-14
 

Data aktualizacji: 2024-07-13 17:17:09 OFICJALNE
Kula M Planowany START: 2024-07-13 16:10 ZAKOŃCZENIE: 17:03:00 DEKORACJA 17:42
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 5 211 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 17.29 17.41 17.28 x x 17.79 17.79 SB 25
2 4 333 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września (WP) 16.12 16.04 16.99 x 16.59 17.26 17.26 PB 21
3 7 268 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 15.18 16.22 15.86 16.51 15.67 17.11 17.11 SB 17
4 11 200 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.99 15.71 x 15.80 16.61 16.94 16.94 PB 15
5 10 382 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.27 x 15.62 16.29 16.15 16.47 16.47 PB 10
6 9 240 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) x 16.34 16.24 16.20 16.33 16.35 16.35 8
7 3 366 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 15.45 x 15.49 15.87 x 15.64 15.87 6
8 8 370 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 14.11 15.18 15.20 15.09 x x 15.20 4
9 2 389 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin (ZP) 14.90 x 14.65 14.90 PB
10 1 93 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) 14.21 x 14.09 14.21
11 6 213 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 12.51 12.48 12.34 12.51
Mistrzostwa Polski 2023 (Włocławek)
1 MAROK Wojciech 01 MKL Jurand Szczytno 18.50
2 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 KS AZS AWF Warszawa 18.30
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 17.58
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 MAROK Wojciech 01 MKL Jurand Szczytno 18.35
2 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 KS AZS AWF Warszawa 17.69
3 KOKOSZEWSKI Oskar 00 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 17.21
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.011219 s. | Mem: 1.25 megabytes