40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-01 19:14:02
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

12:40  Trójskok K 
12:45  Tyczka K 
12:50  Młot M 
13:30  100 m K  [el]
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Młot K 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:05  Tyczka M 
16:12  110 m pł M  [el]
16:15  Kula K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Kula M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad POL Chorzów (POL) 2019-09-14
RP (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Chorzów 2019-09-14
Min. ME U23 (U23) 18.30 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-01 19:14:02
Kula M Planowany START: 2023-07-01 18:00 ZAKOŃCZENIE: 18:45:00 DEKORACJA 19:35
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 383
MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 16.49 16.97 18.14 17.81 17.25 18.50 18.50 PB 25
2 9 147
GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 18.02 18.30 18.03 17.64 17.98 x 18.30 21
3 4 224
KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) x 16.69 16.97 17.54 x 17.58 17.58 18
4 7 382
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 16.22 x 15.58 16.07 15.45 x 16.22 SB 16
5 2 384
RODZIAK Damian 2003-01-27 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.09 14.91 15.38 - 16.21 15.63 16.21 PB 14
6 10 250
STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 14.33 14.73 15.21 15.48 15.13 x 15.48 12
7 3 385
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 13.90 x 14.61 14.28 x x 14.61 10
8 11 115
KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) 11.99 14.01 x x x x 14.01 SB 8
9 5 266
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 13.42 13.42 x 13.42
10 6 341
SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września (WP) x 13.10 13.37 13.37
11 1 339
MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Września (WP) 11.20 12.64 12.57 12.64
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 MAROK Wojciech 01 MKL Jurand Szczytno 18.35
2 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 KS AZS AWF Warszawa 17.69
3 KOKOSZEWSKI Oskar 00 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 17.21
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 AZS-AWF Warszawa 17.99
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 17.56
3 MAROK Wojciech 01 MKL Jurand Szczytno 17.20
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.1017869 s. | Mem: 1.25 megabytes