40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-01 19:28:38
M100 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

12:40  Trójskok K 
12:45  Tyczka K 
12:50  Młot M 
13:30  100 m K  [el]
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Młot K 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:05  Tyczka M 
16:12  110 m pł M  [el]
16:15  Kula K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Kula M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 9.92 LEMAITRE Christophe FRA Albi (FRA) 2011-07-29
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
Min. ME U23 (U23) 10.40 Espoo (FIN) 2023-07-13
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-01 19:28:38
100 m M - FINAŁ Planowany START: 2023-07-01 18:45 WYSTARTOWANO: 18:47:59 DEKORACJA 19:10
-0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 3 11
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) 10.40 0.135 PB 25
2 7 99
ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 10.41 0.129 21
3 5 387
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin (ZP) 10.46 0.121 PB 18
4 4 75
LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin (LU) 10.51 0.140 16
5 8 74
KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin (LU) 10.63 0.156 14
6 2 305
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 KS AZS AWF Katowice (SL) 10.67 0.124 12
7 1 270
OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10.68 0.132 10
6 234
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) DNF 0.149 8
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 10.53
2 KOMAŃSKI Albert 00 CWKS Resovia Rzeszów 10.54
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.58
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 10.34
2 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 10.43
3 WYKROTA Patryk 00 OŚ AZS Poznań 10.48
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0832589 s. | Mem: 1.25 megabytes