40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 16:42:34
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

12:40  Trójskok K 
12:45  Tyczka K 
12:50  Młot M 
13:30  100 m K  [el]
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Młot K 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:05  Tyczka M 
16:12  110 m pł M  [el]
16:15  Kula K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Kula M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
msc klub osty suma
1 AZS UMCS Lublin (LU) 19 315
2 OŚ AZS Poznań (WP) 21 312
3 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 18 290
4 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10 187
5 SKLA Sopot (PM) 10 160
6 KS Podlasie Białystok (PD) 8 154
7 KS AZS AWF Wrocław (DS) 10 141
8 KS AZS AWF Kraków (MA) 9 136
9 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 6 131
10 MKL Jurand Szczytno (WN) 8 130
11 KS AZS AWF Katowice (SL) 9 130
12 AZS-AWF Gorzów (LB) 8 125
13 MKL Toruń (KP) 7 110
14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 6 99
15 LKS Vectra Włocławek (KP) 4 89
16 RKS Łódź (LD) 4 78
17 BKS Bydgoszcz (KP) 5 73
18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4 69
19 KKL Kielce (SK) 4 65
20 LUKS Start Nakło (KP) 3 64
21 KS Agros Zamość (LU) 3 60
22 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3 51
23 MKL Jarocin (WP) 2 50
24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3 48
25 KS Wisła Puławy (LU) 3 46
26 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 43
27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3 42
28 KS Polonia Pasłęk (WN) 2 36
29 MKL Szczecin (ZP) 3 36
29 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 3 36
31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 3 36
32 MKS Osa Zgorzelec (DS) 2 35
33 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 2 33
34 KS Prefbet-Sonarol (PD) 2 32
35 WKS Wawel Kraków (MA) 2 32
36 AML Słupsk (PM) 3 32
37 AZS Łódź (LD) 2 31
38 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 2 30
39 RLTL Optima Radom (MZ) 2 29
39 ULKS Tychowo (ZP) 2 29
41 GKS Start Długołęka (DS) 2 28
42 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 2 28
42 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 2 28
44 MLKS Agros Żary (LB) 2 26
45 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 25
45 LKS Stal Mielec (PK) 1 25
45 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 25
48 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2 24
49 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 2 24
50 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 2 22
51 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 21
51 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 1 21
53 WKS Flota Gdynia (PM) 2 20
54 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 2 18
55 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1 16
56 GKS Żukowo (PM) 1 16
56 Kraków Athletics Team (MA) 1 16
56 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 1 16
56 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 1 16
56 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 1 16
61 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1 14
61 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 1 14
61 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 1 14
61 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1 14
61 niestowarzyszona (...) 1 14
61 niestowarzyszony (...) 1 14
67 MKS Polonia Warszawa (MZ) 1 12
68 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1 12
68 MKS Piast Głogów (DS) 1 12
68 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 1 12
68 OSOT Szczecin (ZP) 1 12
68 PLKS Gwda Piła (WP) 1 12
68 TL ROW Rybnik (SL) 1 12
68 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 1 12
75 LUKS Orkan Września (WP) 1 10
75 SL Olimpia Poznań (WP) 1 10
77 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1 8
77 KS Komunalni Sanok (PK) 1 8
77 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 8
77 LKS Polkowice (DS) 1 8
77 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 1 8
77 LUKS Orneta (WN) 1 8
77 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 1 8
77 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 8
77 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 8

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0948629 s. | Mem: 1 megabytes