38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-25 17:05:53
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  W dal K 
11:30  Tyczka M 
12:00  Dysk M 
13:30  W dal M 
13:35  Dysk K 
13:55  200 m K  [s]
14:18  Wzwyż M 
14:30  200 m M  [s]
14:45  400 m pł K  [s]
15:05  400 m pł M  [s]
15:15  Młot M 
15:20  1500 m K  [s]
15:40  1500 m M  [s]
16:00  4x100 m K  [s]
16:15  4x100 m M  [s]
16:33  4x400 m K  [s]
16:51  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 3:56.05 HASSAN Sifan NED Monaco (MON) 2015-07-17
RP (U23) 4:01.00 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin Paris (FRA) 2016-08-27
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-25 17:05:53
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-25 15:20 WYSTARTOWANO: 15:20:24 DEKORACJA 15:56
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 14 48
KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek (KP) 4:27.82 25 1
2 15 321
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:27.99 21 2
3 16 345
MEGGER Eliza 99-08-29 LKS Pszczyna (SL) 4:28.84 18 3
4 12 220
PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:29.70 16 4
5 13 143
KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 4:30.98 14 5
6 8 369
HOFMAN Maria 99-07-03 OŚ AZS Poznań (WP) 4:36.35 12 6
7 6 306
DUBIELLA Monika 00-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 4:37.51 10 7
8 4 309
ŁAWRUKAJTIS Anna 01-08-02 RKS Rumia (PM) 4:38.35 8 8
9 9 132
CIOŁAK Magdalena 01-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 4:38.52 9
10 1 232
KUDLIŃSKA Julia 99-03-15 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:40.87 SB 10
11 5 307
SZYMANOWICZ Monika 00-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 4:42.55 11
12 7 349
PYKA Milena 00-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 4:42.73 12
13 2 305
NIEMYJSKA Beata 01-02-09 LKS Zantyr Sztum (PM) 4:46.17 13
14 3 319
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01-11-23 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:49.17 14
10 327
KORBUT Milena 00-08-08 AZS-AWF Katowice (SL) DNS
11 189
BRONOWSKA Zuzanna 01-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 MEGGER Eliza 99 LKS Pszczyna 4:21.32
2 INDEKA Sylwia 97 LKS Pszczyna 4:22.62
3 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:23.98
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 LIZAKOWSKA Weronika 98 KUKS Remus Kościerzyna 4:21.28
2 KORBUT Milena 00 AZS-AWF Katowice 4:21.88
3 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:21.91
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.966511 s. | Mem: 1.25 megabytes