39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:05:15
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 1:42.47 BORZAKOVSKIY Yuriy RUS Bruxelles (BEL) 2001-08-24
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti (ITA) 2011-09-10
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:05:15
800 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-30 18:07 WYSTARTOWANO: 18:10:56 DEKORACJA 18:50
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 5 136 OSTROWSKI Filip 01-07-12 RKS Łódź (LD) 1:48.93 25 1
2 3 313 WYDERKA Maciej 02-07-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 1:49.67 21 2
3 4 130 AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź (LD) 1:50.17 18 3
4 1 326 CHMIELARZ Jakub 02-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1:50.66 PB 16 4
5 7 319 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 1:51.35 14 5
6 2 318 ŁAKOMIEC Łukasz 02-03-19 KKL Kielce (SK) 1:51.65 12 6
7 8 34 DOMINIAK Daniel 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1:52.47 10 7
8 10 62 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 MKL Toruń (KP) 1:53.15 9
9 9 95 WIATRZYK Robert 00-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 1:53.45 10
10 6 140 SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 RKS Łódź (LD) 1:53.88 12
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 ŻYWKO Szymon 99 AZS UMCS Lublin 1:51.16
2 GADOMSKI Daniel 98 AZS-AWF Warszawa 1:51.54
3 TANAŚ Patryk 00 AZS-AWFiS Gdańsk 1:51.99
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 OSTROWSKI Filip 01 RKS Łódź 1:52.65
2 MASACZYŃSKI Adam 01 KKL Kielce 1:52.73
3 TURSKI Krzysztof 00 RLTL Optima Radom 1:52.78
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.062628 s. | Mem: 1.25 megabytes