40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 16:10:11
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

REKORDY
RE (U23) 3:28.32 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Tokyo (JPN) 2021-08-07
RP (U23) 3:36.37 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
RP (U23) 3:36.03* OSTROWSKI Filip RKS Łódź Bydgoszcz 2023-06-06
Min. ME U23 (U23) 3:41.00 Espoo (FIN) 2023-07-13
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-02 16:10:11
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-02 15:15 WYSTARTOWANO: 15:15:20 DEKORACJA 15:45
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 16 126
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź (LD) 3:51.56 25 1
2 15 310
WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 3:53.11 21 2
3 14 269
MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 3:55.38 18 3
4 12 294
PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:57.06 16 4
5 4 323
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce (SK) 3:57.84 14 5
6 7 396
KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 3:59.10 12 6
7 10 304
ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 3:59.95 10 7
8 9 112
GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 3:59.96 8 8
9 11 9
KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław (DS) 4:00.23 9
10 3 20
SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:01.32 10
11 8 42
TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4:02.62 11
12 6 2
SKALSKI Szymon 2002-02-08 niestowarzyszony (...) 4:03.03 12
13 5 236
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:04.57 13
14 1 45
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 4:06.79 14
2 62
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń (KP) DNS
13 223
RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 OSTROWSKI Filip 01 RKS Łódź 3:46.40
2 WYDERKA Maciej 02 KS AZS AWF Katowice 3:46.98
3 KULIK Robert 02 KS AZS AWF Wrocław 3:48.23
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 WIĄCEK Aleksander 00 OKS Start Otwock 3:49.31
2 MUTWIL Oliwier 99 CKS Budowlani Częstochowa 3:49.62
3 TURSKI Krzysztof 00 RLTL Optima Radom 3:53.26
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.2448549 s. | Mem: 1.25 megabytes