40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-01 19:28:38
M3000p 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

REKORDY
RE (U23) 8:10.83 WEIDLINGER Günther AUT Sevilla (ESP) 1999-08-21
RP (U23) 8:17.32 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Athens (GRE) 2004-08-24
Min. ME U23 (U23) 8:52.00 Espoo (FIN) 2023-07-13
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-01 19:28:38
3000 m prz. M Planowany START: 2023-07-01 19:00 WYSTARTOWANO: 18:59:17 DEKORACJA 19:30
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 3 1 269
MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 8:40.23 25 1
2 10 1 326
KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 8:42.24 PB 21 2
3 5 1 379
OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk (WN) 8:43.47 PB 18 3
4 4 1 194
ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team (MA) 8:46.38 PB 16 4
5 6 1 2
SKALSKI Szymon 2002-02-08 niestowarzyszony (...) 8:49.64 PB 14 5
6 7 1 372
CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 8:55.37 PB 12 6
7 8 1 236
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 9:05.02 SB 10 7
8 1 1 277
MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 9:16.46 PB 8 8
9 12 1 177
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa (MZ) 9:36.66 9
10 2 1 44
ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 9:37.12 10
11 13 1 111
GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary (LB) 9:41.31 11
12 11 1 48
MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 9:41.98 12
13 9 1 220
LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 10:01.01 PB 13
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 KOŁODZIEJ Adam 01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 8:49.36
2 CZERONEK Mikołaj 00 WKS Śląsk Wrocław 8:57.89
3 SKALSKI Szymon 02 SKLA Sopot 8:58.08
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 CZERONEK Mikołaj 00 WKS Śląsk Wrocław 8:54.75
2 KOŁODZIEJ Adam 01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 8:57.97
3 POGORZELSKI Rafał 99 KS Prefbet-Sonarol 9:05.27
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.105274 s. | Mem: 1.25 megabytes