39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 16:12:17
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 14.79 PYATYKH Anna RUS Firenze (ITA) 2003-06-21
RP (U23) 14.25 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Gdańsk 2011-07-03
 

Data aktualizacji: 2022-07-30 16:05:03
Trójskok K Planowany START: 2022-07-30 12:40 ZAKOŃCZENIE: 13:50:00 DEKORACJA 14:10
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 1 119 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 AZS Łódź (LD) x
-0.5
12.40
-0.7
12.69
-0.2
12.42
-0.5
12.51
-0.4
12.83
-0.5
12.83
-0.5
25
2 11 302 KORDEK Sara 01-02-01 KS AZS AWF Katowice (SL) 12.58
-0.4
12.79
+1.0
12.38
-0.5
12.18
-0.2
x
-0.9
12.65
-1.6
12.79
+1.0
21
3 2 168 SIKORSKA Sandra 00-05-31 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 12.55
-1.2
x
-0.2
x
+0.8
x
+0.8
x
-0.2
12.67
+0.2
12.67
+0.2
18
4 6 338 MOSIEK Joanna 02-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) 12.24
+0.5
12.18
-0.8
12.44
-0.8
12.39
-0.8
12.51
-0.2
x
-0.5
12.51
-0.2
16
5 4 373 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) x
-1.0
x
-0.6
12.32
+0.6
x
+1.0
12.38
-0.4
12.46
+2.4
12.46
+2.4
SB 14
6 10 284 KRONBURG Klaudia 02-04-11 SKLA Sopot (PM) 11.86
+0.4
11.63
-1.2
11.76
-0.5
12.10
+0.2
12.29
+0.1
12.03
-1.1
12.29
+0.1
PB 12
7 7 125 JANUS Julia 01-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 12.22
+1.6
11.86
-1.9
11.64
-0.5
r
-


12.22
+1.6
PB 10
8 9 289 ZAPORA Blanka 01-11-02 SKLA Sopot (PM) x
-0.8
11.88
+1.1
11.69
+0.6
x
+0.1
x
-0.4
11.84
+1.7
11.88
+1.1
PB 8
9 5 107 KRASICKA Wiktoria 01-06-18 AZS-AWF Gorzów (LB) 11.71
+0.3
x
+0.4
11.82
-0.6



11.82
-0.6
SB
10 8 121 WIŚNIEWSKA Katarzyna 00-10-11 LKS MOSiR Sieradz (LD) 11.51
+0.3
11.51
+1.0
11.55
-0.5



11.55
-0.5
11 3 337 WESOŁOWSKA Kaja 01-07-18 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 11.54
-0.3
x
+0.3
11.31
-0.5



11.54
-0.3
PB
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 13.17
2 MACH Natalia 99 AZS-AWF Katowice 12.84
3 SZABLEWSKA Paulina 98 RKS Łódź 12.43
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 KRASKA Nicole 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 12.67
2 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01 AZS Łódź 12.61
3 NAZAROWICZ Klaudia 00 UKS Sokół Węgorzewo 12.49
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0638299 s. | Mem: 1.25 megabytes