40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-01 15:45:40
K100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

12:40  Trójskok K 
12:45  Tyczka K 
12:50  Młot M 
13:30  100 m K  [el]
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Młot K 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:05  Tyczka M 
16:12  110 m pł M  [el]
16:15  Kula K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Kula M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 10.88 OELSNER Marlies GDR Dresden (GDR) 1977-07-01
RP (U23) 11.07 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Berlin (GER) 2019-09-01
Min. ME U23 (U23) 11.60 Espoo (FIN) 2023-07-13
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-01 15:45:40
100 m K - elim 1 Planowany START: 2023-07-01 13:30 WYSTARTOWANO: 13:30:18
+0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 5
PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka (DS) 11.80 0.134 Q 3
2 4 165
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) 11.88 0.174 Q PB 4
3 3 58
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń (KP) 11.95 0.201 q 5
4 6 356
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 OŚ AZS Poznań (WP) 12.50 0.176 12
5 7 264
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.63 0.148 SB 14
6 2 29
BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 12.79 0.247 15
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 STEFANOWICZ Magdalena 00 KS AZS AWF Katowice 11.51
2 HOROWSKA Nikola 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 11.69
3 JASTRZĄB Izabela 00 KS Agros Zamość 11.82
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 GĄSIOR Adriana 01 KS AZS AWF Wrocław 11.47
2 STEFANOWICZ Magdalena 00 AZS-AWF Katowice 11.55
3 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 11.67
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0979731 s. | Mem: 1.25 megabytes