40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-01 14:33:53
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

12:40  Trójskok K 
12:45  Tyczka K 
12:50  Młot M 
13:30  100 m K  [el]
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Młot K 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:05  Tyczka M 
16:12  110 m pł M  [el]
16:15  Kula K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Kula M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 4.92 ISINBAYEVA Yelena RUS Bruxelles (BEL) 2004-09-03
RP (U23) 4.62 PYREK Monika LECHIA Gdańsk London (GBR) 2002-08-23
Min. ME U23 (U23) 4.20 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-01 14:33:53
Tyczka K Planowany START: 2023-07-01 12:45 ZAKOŃCZENIE: 14:24:00 DEKORACJA 16:55
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj 3.00 3.20 3.40 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.15 4.20 wynik inf punkty
1 8 12
ŁYKO Anna 2001-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - o o xo o - xxx 4.10 SB 25
2 2 311
CHAMOT Maja 2003-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) - - - - - o - xo xx- x 4.00 21
3 3 39
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o o o xxx 3.80 18
4 6 40
KALITTA Victoria 2001-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - xxo xo x-- xx 3.70 16
5 1 129
PLAK Malwina 2002-01-08 RKS Łódź (LD) - xo o o xxo xxx 3.70 PB 14
6 9 393
BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 OSOT Szczecin (ZP) - - xxo o xxo xxx 3.70 =PB 12
7 5 373
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 SL Olimpia Poznań (WP) - xo o xxo xxx 3.60 10
8 7 291
OGIEGŁO Pola 2002-12-26 WKS Flota Gdynia (PM) xo o xxx 3.20 =PB 8
9 4 131
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź (LD) - xxo xxx 3.20 =SB
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 ŁYKO Anna 01 KS AZS AWF Wrocław 3.80
2 SZYMANEK Maja 00 KS AZS AWF Warszawa 3.70
3 BRYKAŁA Dominika 02 UKS OSoT Szczecin 3.70
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 ŁYKO Anna 01 KS AZS AWF Wrocław 4.15
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.10
3 SZYMANEK Maja 00 AZS-AWF Warszawa 3.90
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0982392 s. | Mem: 1.25 megabytes