35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-01 16:18:45
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

12:55  Tyczka K 
13:00  Wzwyż K 
13:03  Trójskok M 
13:05  Młot K 
13:55  110 m pł M  [el]
14:15  100 m pł K  [el]
14:30  Ceremonia otwarcia 
15:00  110 m pł M  [F]
15:13  100 m pł K  [F]
15:18  Oszczep M 
15:21  Kula K 
15:22  400 m M  [s]
15:45  400 m K  [s]
16:12  1500 m K  [s]
16:21  1500 m M  [s]
16:35  3000 m prz. M  [s]
16:40  Oszczep K 
16:45  Trójskok K 
16:55  100 m M  [el]
17:00  Kula M 
17:15  100 m K  [el]
17:35  3000 m prz. K  [s]
17:55  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
msc klub osty suma
1 KS AZS AWF Kraków (MA) 20 315
2 KS AZS AWF Wrocław (DS) 21 313
3 OŚ AZS Poznań (WP) 16 303
4 AZS-AWF Warszawa (MZ) 16 297
5 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 15 244
6 AZS-AWF Katowice (SL) 12 217
7 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 12 181
8 KS Podlasie Białystok (PD) 11 175
9 RLTL ZTE Radom (MZ) 10 172
10 RKS Łódź (LD) 8 151
11 AZS Łódź (LD) 9 126
12 SKLA Sopot (PM) 6 108.5
13 AZS UMCS Lublin (LU) 8 105
14 KKL Kielce (SK) 6 91
15 WKS Wawel Kraków (MA) 5 86
16 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 4 84
17 WKS Śląsk Wrocław (DS) 6 82
18 LKS Jantar Ustka (PM) 3 62
19 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 5 60
20 WKS Flota Gdynia (PM) 4 60
21 MKL Toruń (KP) 3 55
22 MKL Szczecin (ZP) 5 54
23 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 3 53
24 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3 53
25 OKS Skra Warszawa (MZ) 3 44
26 LKS Pszczyna (SL) 2 42
27 KS Warszawianka W-wa (MZ) 3 42
28 KS Agros Zamość (LU) 3 39
28 LUKS Orkan Września (WP) 3 39
30 OSOT Szczecin (ZP) 2 37
31 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 2 35
32 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 2 33
33 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2 33
34 UKS Cyprianka (KP) 3 32
35 MKS Pułtusk (MZ) 2 30
36 AZS-AWF Gorzów (LB) 2 30
37 UKS 19 Bojary Białystok (PD) 2 28
38 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 3 28
39 GKS Wilga Garwolin (MZ) 2 26
39 PLKS Gwda Piła (WP) 2 26
41 UKS Orlica Domaniów (DS) 1 25
41 niestowarzyszony (...) 1 25
43 MKS Jedynka Jarocin (WP) 2 22
44 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 2 22
45 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 1 21
45 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 1 21
45 MKS Olimp Łobez (ZP) 1 21
45 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 1 21
45 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 21
50 KL Gdynia (PM) 1 19.5
51 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 18
51 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) 1 18
51 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 18
54 LKS Omega Kleszczów (LD) 2 18
55 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1 16
55 LUKS Start Nakło (KP) 1 16
55 MKS Zduńska Wola (LD) 1 16
55 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 16
55 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1 16
55 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 16
61 ZLKL Zielona Góra (LB) 2 16
62 MULKS MOS Sieradz (LD) 1 14
63 KS Team Baryła Gorzów (LB) 1 14
63 LKS Maraton Turek (WP) 1 14
63 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1 14
63 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 1 14
63 UKS 55 Łódź (LD) 1 14
68 KS Żeglina Sieradz (LD) 1 12
68 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 1 12
68 LUKS Atletic Białystok (PD) 1 12
68 MULKS Żeromski Sieradz (LD) 1 12
72 BKS Bydgoszcz (KP) 1 10
72 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 1 10
72 UKS MOSiR Działdowo (WN) 1 10
75 MKS Juvenia Białystok (PD) 1 8
76 KS Wejher Wejherowo (PM) 1 8
76 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1 8
76 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 8
76 MKS Polonia Warszawa (MZ) 1 8
76 RLMKS Orlęta Radom (MZ) 1 8
76 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 1 8

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.076234102249146 s.