39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 16:12:17
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
msc klub osty suma
1 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 25 417
2 KS AZS AWF Katowice (SL) 18 324
3 AZS UMCS Lublin (LU) 16 246
4 KS AZS AWF Wrocław (DS) 14 227
5 OŚ AZS Poznań (WP) 15 211
6 KS AZS AWF Kraków (MA) 10 182
7 SKLA Sopot (PM) 11 163
8 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 8 161
9 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 9 155
10 RKS Łódź (LD) 10 151.5
11 KS Agros Zamość (LU) 7 115
12 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6 101
13 LKS Vectra Włocławek (KP) 5 99
14 MKL Jurand Szczytno (WN) 6 96
15 AZS-AWF Gorzów (LB) 7 96
16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6 88
17 KS Podlasie Białystok (PD) 6 77
18 RLTL Optima Radom (MZ) 4 72
19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 5 70
20 LUKS Start Nakło (KP) 3 67
21 AZS Łódź (LD) 4 65
22 KKL Kielce (SK) 5 62
23 BKS Bydgoszcz (KP) 3 57
24 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 2 46
24 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2 46
26 WKS Wawel Kraków (MA) 4 46
27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2 39
28 MKL Szczecin (ZP) 3 38
29 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 2 34
30 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 3 34
30 MKS Osa Zgorzelec (DS) 3 34
32 UKS OSoT Szczecin (ZP) 2 32
33 MKL Toruń (KP) 2 29
34 GKS Start Długołęka (DS) 2 28
35 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 28
36 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 2 26
37 LKS Stal Mielec (PK) 1 25
37 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 1 25
37 ULKS Tychowo (ZP) 1 25
40 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 2 24
41 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 2 24
41 ZLKL Zielona Góra (LB) 2 24
43 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 2 22
44 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1 21
45 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 2 20
46 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 2 20
47 MLKL Płock (MZ) 1 19.5
48 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1 18
49 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 2 18
50 GKS Żukowo (PM) 1 16
50 KS Polonia Pasłęk (WN) 1 16
50 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1 16
50 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 16
50 OKS Start Otwock (MZ) 1 16
50 SL Olimpia Poznań (WP) 1 16
50 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 16
57 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 2 16
58 KSLZS Kruszwica (KP) 1 14
58 Kraków Athletics Team (MA) 1 14
58 LUKS Orneta (WN) 1 14
58 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1 14
58 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 14
63 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1 12
64 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1 12
64 UKS 55 Łódź (LD) 1 12
64 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 12
67 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 1 10
67 MLKS Agros Żary (LB) 1 10
67 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 1 10
67 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 1 10
67 WLKS Wrocław (DS) 1 10
72 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 8
72 SSR Olimp Strawczyn (SK) 1 8

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.354269 s. | Mem: 768 kilobytes