36. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LUBLIN, 29-30 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-30 16:34:20
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-29
DZIEŃ 2
2019-06-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:30  Tyczka K 
13:40  Oszczep K 
13:50  Trójskok M 
14:00  100 m M (PK)  [s]
14:00  Kula K 
14:20  400 m M (PK)  [s]
14:40  400 m K (PK)  [s]
15:20  100 m M  [el]
15:37  Młot K 
15:40  100 m K  [el]
16:00  400 m M  [s]
16:20  400 m K  [s]
16:26  Wzwyż K 
16:45  100 m M  [F]
16:55  100 m K  [F]
17:00  Oszczep M 
17:10  Trójskok K 
17:15  Kula M 
17:20  100 m pł K  [el]
17:40  1500 m K  [s]
17:50  1500 m M  [s]
18:05  110 m pł M  [F]
18:15  100 m pł K  [F]
msc klub suma
1 OŚ AZS Poznań (WP) 4 2 1 7
2 RLTL ZTE Radom (MZ) 4 2 6
3 AZS UMCS Lublin (LU) 3 2 1 6
4 AZS-AWF Katowice (SL) 2 4 6
5 KS AZS AWF Wrocław (DS) 2 2 3 7
6 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2 2 2 6
7 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2 2 1 5
8 RKS Łódź (LD) 2 4 6
9 KS AZS AWF Kraków (MA) 1 2 4 7
10 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1 2 2 5
11 SKLA Sopot (PM) 1 2 1 4
12 KS Podlasie Białystok (PD) 1 2 3
13 MKL Toruń (KP) 1 1 1 3
14 KS Agros Zamość (LU) 1 1 2
14 LKS Pszczyna (SL) 1 1 2
16 WKS Wawel Kraków (MA) 1 1 2
16 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1 1 2
18 KL Gdynia (PM) 1 1
18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1
18 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1 1
18 MKL Szczecin (ZP) 1 1
18 MKS Inowrocław (KP) 1 1
18 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 1 1
24 AZS Łódź (LD) 2 1 3
25 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1
25 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 1 1
25 LKS Jantar Ustka (PM) 1 1
25 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) 1 1
25 UKS Achilles Leszno (WP) 1 1
25 UKS Cyprianka (KP) 1 1
25 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 1
32 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 1
32 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1
32 LKS Fenix Słupsk (PM) 1 1
32 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 1
32 MKS Olimp Łobez (ZP) 1 1
32 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1 1
32 OKS Start Otwock (MZ) 1 1
32 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 1
32 UKS 55 Łódź (LD) 1 1
32 UKS Azymut Pabianice (LD) 1 1
32 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1 1
32 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 1 1
32 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1 1
32 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 1

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.066545963287354 s.