40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-02 16:42:34
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

12:40  Trójskok K 
12:45  Tyczka K 
12:50  Młot M 
13:30  100 m K  [el]
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Młot K 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:05  Tyczka M 
16:12  110 m pł M  [el]
16:15  Kula K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Kula M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
msc klub suma
1 LKS Vectra Włocławek (KP) 3 3
2 AZS UMCS Lublin (LU) 2 3 3 8
3 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 2 3 1 6
4 KS Podlasie Białystok (PD) 2 2 1 5
5 SKLA Sopot (PM) 2 2 4
6 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 2 1 5 8
7 KS AZS AWF Wrocław (DS) 2 1 1 4
8 OŚ AZS Poznań (WP) 2 5 7
9 MKL Jurand Szczytno (WN) 2 1 3
10 MKL Jarocin (WP) 2 2
11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1 5 6
12 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 2 3
12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 2 3
14 KS AZS AWF Katowice (SL) 1 1 1 3
14 KS AZS AWF Kraków (MA) 1 1 1 3
14 LUKS Start Nakło (KP) 1 1 1 3
14 RKS Łódź (LD) 1 1 1 3
18 KS Agros Zamość (LU) 1 1 2
19 BKS Bydgoszcz (KP) 1 1 2
19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 1 2
19 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1 2
22 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 1 1
22 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1
22 LKS Stal Mielec (PK) 1 1
22 MUKS Kadet Rawicz (WP) 1 1
26 MKL Toruń (KP) 2 2 4
27 KKL Kielce (SK) 1 1 2
27 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1 1 2
29 AZS Łódź (LD) 1 1
29 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 1
29 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1 1
29 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 1 1
29 RLTL Optima Radom (MZ) 1 1
29 ULKS Tychowo (ZP) 1 1
35 KS Polonia Pasłęk (WN) 2 2
36 GKS Start Długołęka (DS) 1 1
36 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1 1
36 KS Wisła Puławy (LU) 1 1
36 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 1 1
36 MKL Szczecin (ZP) 1 1
36 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.014396 s. | Mem: 768 kilobytes