37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 12:55:58
K200 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:00  Dysk K 
11:05  Tyczka M 
12:00  400 m pł K  [s]
12:05  W dal M 
12:20  400 m pł M  [s]
12:45  Dysk M 
12:40  200 m K  [s]
13:00  200 m M  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:40  800 m M  [s]
13:55  Wzwyż M 
14:00  W dal K 
14:05  4x100 m K  [s]
14:25  4x100 m M  [s]
14:30  Młot M 
14:40  5000 m M  [s]
15:00  5000 m K  [s]
15:25  4x400 m K  [s]
15:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 21.71 KOCH Marita GDR Karl-Marx-Stadt 1979-10-06
RE (U23) 21.71 DRECHSLER Heike DGR Jena 1986-06-29
RP (U23) 22.58 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Mexico 1968-10-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-05 12:55:58
200 m K - Bieg 2 Planowany START: 2020-09-05 12:40 WYSTARTOWANO: 12:48:33
-1.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 6 310
ADAMEK Klaudia 99-03-22 KS Gwardia Piła (WP) 23.91 0.103 PB 21 2
2 3 355
POTASZNIK Alicja 00-04-24 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.46 0.142 8 8
3 7 348
NEUMANN Sara 00-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 24.50 0.215 PB 9
4 4 286
STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 AZS-AWF Katowice (SL) 24.86 0.142 10
5 8 120
BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 25.01 0.158 11
6 5 10
RAJEWSKA Alicja 99-03-08 KS AZS AWF Wrocław (DS) 26.44 0.124 19
2 198
MIĘKIŃSKA Magdalena 99-10-05 KS AZS AWF Kraków (MA) DNF 0.337
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 23.53
2 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.66
3 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 23.93
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 24.20
2 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 24.43
3 WĘGLARZ Natalia 98 AZS-AWF Katowice 24.61
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.29113411903381 s.