38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-25 17:05:53
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  W dal K 
11:30  Tyczka M 
12:00  Dysk M 
13:30  W dal M 
13:35  Dysk K 
13:55  200 m K  [s]
14:18  Wzwyż M 
14:30  200 m M  [s]
14:45  400 m pł K  [s]
15:05  400 m pł M  [s]
15:15  Młot M 
15:20  1500 m K  [s]
15:40  1500 m M  [s]
16:00  4x100 m K  [s]
16:15  4x100 m M  [s]
16:33  4x400 m K  [s]
16:51  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 3:28.68 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Monaco (MON) 2020-08-14
RP (U23) 3:36.37 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-25 17:05:53
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-25 15:40 WYSTARTOWANO: 15:40:08 DEKORACJA 16:18
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 16 204
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 3:49.31 25 1
2 15 343
MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:49.62 21 2
3 14 217
TURSKI Krzysztof 00-06-08 RLTL Optima Radom (MZ) 3:53.26 18 3
4 10 360
BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:53.90 16 4
5 5 373
PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 OŚ AZS Poznań (WP) 3:54.20 SB 14 5
6 11 353
MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 3:54.50 12 6
7 2 224
BIELSKI Maciej 99-04-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:55.86 SB 10 7
8 12 138
OSTROWSKI Filip 01-07-12 RKS Łódź (LD) 3:56.29 8 8
9 7 30
CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 3:56.54 9
10 4 187
WOLENDER Jakub 00-11-21 KS Warszawianka W-wa (MZ) 3:57.20 10
11 8 193
MICHALSKI Jan 01-04-23 MKS Polonia Warszawa (MZ) 3:58.12 11
12 3 223
RAPTA Paweł 00-12-18 Kraków Athletics Team (MA) 3:58.51 12
13 13 133
AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź (LD) 4:00.76 13
14 1 135
CZYŻEWSKI Jakub 01-03-31 RKS Łódź (LD) 4:02.19 14
15 9 54
SZYNAKA Wiktor 01-01-08 MKL Toruń (KP) 4:02.80 15
16 6 131
BUDZIŃSKI Maciej 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 4:04.20 16
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 3:49.29
2 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL ZTE Radom 3:49.73
3 WŁODARCZYK Adam 97 AZS Łódź 3:50.05
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 ŻYWKO Szymon 99 AZS UMCS Lublin 3:54.67
2 MUTWIL Oliwier 99 CKS Budowlani Częstochowa 3:54.89
3 KOWALCZYK Andrzej 98 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 3:55.81
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.910548 s. | Mem: 1.25 megabytes