37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 17:41:20
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
RE (U23) 3:30.88 SILVA Rui POR Zurich 1999-08-11
RP (U23) 3:36.93 KUREK Piotr OLEŚNICZANKA Sopot 1983-08-06
RP (U23) 3:36.37* ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-04 17:41:20
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-04 17:35 WYSTARTOWANO: 17:33:09
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 15 67
ŻYWKO Szymon 99-04-12 AZS UMCS Lublin (LU) 3:54.67 25 1
2 14 294
MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:54.89 21 2
3 3 212
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 3:55.81 SB 18 3
4 13 171
LEBIODA Stanisław 99-01-07 RLTL ZTE Radom (MZ) 3:56.05 16 4
5 12 24
CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 3:56.50 14 5
6 7 313
BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:56.88 12 6
7 5 186
RAPTA Paweł 00-12-18 Kraków Athletics Team (MA) 3:57.11 10 7
8 6 362
GROBERSKI Michał 00-06-10 MKL Szczecin (ZP) 3:58.20 8 8
9 11 18
SKIBIAK Kacper 00-02-20 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3:58.82 9
10 8 38
WIŚNIEWSKI Damian 00-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:59.49 10
11 9 99
BUDZIŃSKI Maciej 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 3:59.54 11
12 2 204
ZIĘBA Szymon 99-03-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:59.59 SB 12
13 10 187
BIELSKI Maciej 99-04-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:00.21 13
14 4 150
RYBAKOWSKI Michał 00-08-30 MKS Polonia Warszawa (MZ) 4:04.45 14
15 1 112
MARUSZEWSKI Arkadiusz 98-08-29 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 4:06.19 15
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 3:49.29
2 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL ZTE Radom 3:49.73
3 WŁODARCZYK Adam 97 AZS Łódź 3:50.05
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 3:55.47
2 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL ZTE Radom 3:56.01
3 WŁODARCZYK Adam 97 AZS Łódź 3:56.89
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.35214304924011 s.