35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-30 16:32:02
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

12:55  Tyczka K 
13:00  Wzwyż K 
13:03  Trójskok M 
13:05  Młot K 
13:55  110 m pł M  [el]
14:15  100 m pł K  [el]
14:30  Ceremonia otwarcia 
15:00  110 m pł M  [F]
15:13  100 m pł K  [F]
15:18  Oszczep M 
15:21  Kula K 
15:22  400 m M  [s]
15:45  400 m K  [s]
16:12  1500 m K  [s]
16:21  1500 m M  [s]
16:35  3000 m prz. M  [s]
16:40  Oszczep K 
16:45  Trójskok K 
16:55  100 m M  [el]
17:00  Kula M 
17:15  100 m K  [el]
17:35  3000 m prz. K  [s]
17:55  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
REKORDY
RE (U23) 3:30.88 SILVA Rui POR Zurich 1999-08-11
RP 3:34.45 OSTROWSKI Artur OLIMPIA Poznań Zagreb 2011-09-13
RP 3:34.04* LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Monaco (MON) 2017-07-21
RP (U23) 3:36.93 KUREK Piotr OLEŚNICZANKA Sopot 1983-08-06
RP (U23) 3:36.37* ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
Min. ME 3:39.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-06-30 16:32:02
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2018-06-30 16:21 WYSTARTOWANO: 16:25:01
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 4 126
BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 RKS Łódź (LD) 3:55.47 25
2 16 184
KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL ZTE Radom (MZ) 3:56.01 21
3 17 111
WŁODARCZYK Adam 97-05-26 AZS Łódź (LD) 3:56.89 18
4 15 227
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 WKS Wawel Kraków (MA) 3:57.61 16
5 13 206
MARMON Patryk 97-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:57.93 14
6 12 158
KONDEJ Mateusz 97-02-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) 3:58.87 12
7 8 118
PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 3:59.46 10
8 14 205
KUNC Grzegorz 97-07-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:59.84 8
9 11 110
SOWIK Wojciech 96-02-12 AZS Łódź (LD) 3:59.92
10 6 203
KOSTYCZ Grzegorz 96-11-13 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:01.27
11 7 321
WASKIN Szymon 96-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 4:01.60
12 9 161
STEC Adam 96-10-22 KS Warszawianka W-wa (MZ) 4:02.13
13 5 216
WARZECHA Henryk 96-07-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:03.54
14 10 127
HASIURA Jędrzej 97-03-13 RKS Łódź (LD) 4:04.36
15 3 314
BREMORA Grzegorz 98-06-12 GKS Piast Gliwice (SL) 4:07.01
16 1 130
KUC Sławomir 96-01-24 RKS Łódź (LD) 4:07.23
2 143
GADOMSKI Daniel 98-10-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.04085111618042 s.