38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-25 15:36:35
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  W dal K 
11:30  Tyczka M 
12:00  Dysk M 
13:30  W dal M 
13:35  Dysk K 
13:55  200 m K  [s]
14:18  Wzwyż M 
14:30  200 m M  [s]
14:45  400 m pł K  [s]
15:05  400 m pł M  [s]
15:15  Młot M 
15:20  1500 m K  [s]
15:40  1500 m M  [s]
16:00  4x100 m K  [s]
16:15  4x100 m M  [s]
16:33  4x400 m K  [s]
16:51  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor (ARM) 1987-05-22
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca 2007-07-04
 

Data aktualizacji: 2021-07-25 15:36:35
W dal M Planowany START: 2021-07-25 13:30 ZAKOŃCZENIE: 14:45:00 DEKORACJA 14:55
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 87
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.54
+1.8
7.33
+0.9
7.46
+2.0
r
-


7.54
+1.8
25
2 12 117
KRAWCZYK Kacper 01-04-05 AZS Łódź (LD) 7.02
+1.4
7.19
+3.7
7.37
+1.2
-
-
x
+1.4
x
+1.6
7.37
+1.2
PB 21
3 14 165
GĄBKA Bartosz 99-05-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 7.11
+2.5
7.16
+1.8
6.94
+1.0
x
+0.8
x
+2.5
x
+0.7
7.16
+1.8
18
4 15 208
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) 7.15
+3.2
6.93
+2.2
r
-



7.15
+3.2
16
5 13 154
PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6.91
+0.8
7.07
+0.9
6.92
+2.6
6.81
+1.0
x
+3.7
x
+0.2
7.07
+0.9
PB 14
6 1 109
WYRWAS Krzysztof 01-08-17 LKS Lubusz Słubice (LB) 7.01
+2.0
6.81
+1.1
6.83
+2.1
6.60
+1.3
6.70
+2.3
6.86
+1.1
7.01
+2.0
PB 12
7 11 364
JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6.81
+2.5
6.62
+0.9
6.99
+1.6
6.70
+1.4
x
+1.5
6.55
+1.2
6.99
+1.6
PB 10
8 8 81
CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.92
+1.9
6.97
+2.1
6.66
+1.5
6.83
+0.6
6.71
+0.2
x
+2.2
6.97
+2.1
8
9 3 75
LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS Agros Zamość (LU) 6.76
+1.0
5.36
+1.0
6.96
+1.5



6.96
+1.5
10 2 190
KACPRZAK Adam 01-04-23 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
+1.1
6.74
+0.4
6.93
+2.8



6.93
+2.8
=PB
11 9 259
BUJAK Jakub 00-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 6.77
+2.4
6.76
+0.8
6.70
+2.8



6.77
+2.4
12 6 250
OLSZÓWKA Mateusz 01-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 6.62
+0.4
6.58
+1.6
x
+1.4



6.62
+0.4
13 5 275
WĄŻ Kamil 01-10-25 LKS Stal Mielec (PK) 6.58
+1.3
x
+3.1
6.24
+0.4



6.58
+1.3
14 16 292
WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 KS Podlasie Białystok (PD) 6.45
+1.8
6.57
+1.9
6.52
+0.2



6.57
+1.9
15 7 402
KAMIŃSKI Artur 99-04-10 MKL Szczecin (ZP) 3.21
+1.1
x
+1.2
6.08
+0.9



6.08
+0.9
4 129
CETLICER Filip 01-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki (LD)





DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 CHOJNOWSKI Bartosz 97 KS Podlasie Białystok 7.64
2 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.63
3 GĄBKA Bartosz 99 AZS-AWF Warszawa 7.31
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.62
2 GĄBKA Bartosz 99 AZS-AWF Warszawa 7.19
3 CZARNOCKI Damian 00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.19
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2350941 s. | Mem: 1.25 megabytes