35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-01 15:36:08
Mwd
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
10:25  Dysk K 
10:30  4x100 m M  [s]
10:46  4x100 m K  [s]
12:15  W dal K 
12:30  Dysk M 
12:55  Tyczka M 
13:00  400 m pł M  [s]
13:25  400 m pł K  [s]
13:53  200 m M  [el]
14:02  W dal M 
14:15  Młot M 
14:20  200 m K  [s]
14:00  Wzwyż M 
14:45  800 m M  [s]
15:10  800 m K  [s]
15:31  4x400 m M  [s]
15:48  4x400 m K  [s]
REKORDY
RE (U23) 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta 2001-07-14
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca 2007-07-04
Min. ME 7.95 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-01 15:36:08
W dal M - FINAŁ Planowany START: 2018-07-01 14:02 ZAKOŃCZENIE: 15:23:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 222
RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) x
+1.4
x
+0.8
7.65
+1.2
x
+0.7
7.63
+1.0
x
-0.1
7.65 25
2 5 239
CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok (PD) 5.21
+0.1
7.26
+1.3
7.23
+1.0
7.21
+0.7
7.20
+0.5
7.47
-0.7
7.47 PB 21
3 13 8
JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.31
+1.7
7.44
+0.1
6.94
+0.6
5.42
-0.3
7.28
+0.2
7.31
+0.1
7.44 18
4 8 273
KAŃSKI Norbert 98-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.09
+0.3
x
+1.8
7.19
+1.5
7.02
-0.5
7.11
+0.8
6.81
+0.1
7.19 PB 16
5 4 223
TARCZOŃ Damian 96-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) x
+1.2
7.06
+1.3
6.90
0.0
x
-0.2
-
-
6.41
-0.1
7.06 SB 14
6 14 156
SULWIRSKI Rafał 96-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 6.85
+1.3
6.69
+0.6
6.98
+0.5
6.84
+0.1
x
-0.1
x
+0.9
6.98 SB 12
7 6 276
MAŃCZUK Piotr 98-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 6.79
+1.4
6.84
+1.3
6.68
-0.5
4.93
+0.1
x
+0.3
6.75
-0.2
6.84 10
8 3 69
RĘGOCKI Patryk 97-07-26 UKS Cyprianka (KP) 6.70
+0.7
6.60
+1.3
6.64
+0.5
6.23
-0.9
x
+1.0
6.69
+0.2
6.70 8
9 10 38
MAREK Vincent 98-03-02 BKS Bydgoszcz (KP) 6.65
+1.0
4.87
+0.5
6.19
+0.2



6.65 SB
10 9 63
SYSKI Marcin 98-03-07 MKL Toruń (KP) x
-0.2
6.48
+1.1
6.50
-0.2



6.50
11 12 163
CHODORSKI Łukasz 97-04-22 MKS Durasan Płońsk (MZ) 6.28
+0.7
6.45
+0.4
x
+0.9



6.45 PB
12 15 270
FORMANIEWICZ Piotr 98-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 6.13
+1.9
6.03
+1.5
6.38
+0.7



6.38
13 1 253
KONSTANTY Mateusz 98-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 6.30
+1.1
6.32
+1.9
x
+1.5



6.32
2 136
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 97-06-25 UKS 55 Łódź (LD)





DNS
11 320
ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL)





DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.043637990951538 s.