38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-24 18:43:13
M100 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  Tyczka K 
14:30  Trójskok M 
15:05  Oszczep M 
15:10  400 m K  [s]
15:25  400 m M  [s]
15:50  100 m M  [el]
16:05  Kula K 
16:22  100 m pł K  [el]
16:40  Oszczep K 
16:50  100 m M  [F]
16:55  Trójskok K 
17:06  100 m K  [el]
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  110 m pł M  [el]
18:00  100 m K  [F]
18:12  100 m K (PK)  [s]
18:15  Wzwyż K 
18:20  Kula M 
18:40  110 m pł M  [F]
18:50  Młot K 
18:55  800 m K  [s]
19:15  800 m M  [s]
19:35  3000 m prz. M  [s]
19:50  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 9.92 LEMAITRE Christophe FRA Albi (FRA) 2011-07-29
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-24 18:43:13
100 m M - FINAŁ Planowany START: 2021-07-24 16:50 WYSTARTOWANO: 16:50:52 DEKORACJA 18:05
+1.3 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 3 347
PAJĄK Rafał 99-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.34 0.182 PB 25
2 5 99
ŻOK Łukasz 01-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 10.43 0.161 PB 21
3 7 375
WYKROTA Patryk 00-11-13 OŚ AZS Poznań (WP) 10.48 0.183 PB 18
4 4 191
TRZASKA Damian 00-02-03 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 10.51 0.126 16
5 6 285
ŁĘCZYCKI Artur 00-02-05 KS Podlasie Białystok (PD) 10.52 0.139 PB 14
6 2 268
KOMAŃSKI Albert 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.65 0.149 12
7 1 356
ZIELIŃSKI Bartosz 99-06-30 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne (WP) 10.75 0.203 10
8 8 121
GOŁĄB Jarosław 00-03-15 LKS MOSiR Sieradz (LD) 10.78 0.175 8
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 BALCEREK Adam 98 OŚ AZS Poznań 10.30
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.36
3 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 10.37
3 ŻAK Łukasz 97 KS AZS AWF Kraków 10.37
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 10.48
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.53
3 BURDA Adam 99 AZS-AWF Katowice 10.57
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1724908 s. | Mem: 1.25 megabytes