38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-24 19:45:13
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  Tyczka K 
14:30  Trójskok M 
15:05  Oszczep M 
15:10  400 m K  [s]
15:25  400 m M  [s]
15:50  100 m M  [el]
16:05  Kula K 
16:22  100 m pł K  [el]
16:40  Oszczep K 
16:50  100 m M  [F]
16:55  Trójskok K 
17:06  100 m K  [el]
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  110 m pł M  [el]
18:00  100 m K  [F]
18:12  100 m K (PK)  [s]
18:15  Wzwyż K 
18:20  Kula M 
18:40  110 m pł M  [F]
18:50  Młot K 
18:55  800 m K  [s]
19:15  800 m M  [s]
19:35  3000 m prz. M  [s]
19:50  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 4.92 ISINBAYEVA Yelena RUS Bruxelles (BEL) 2004-09-03
RP (U23) 4.62 PYREK Monika LECHIA Gdańsk London 2002-08-23
 

Data aktualizacji: 2021-07-24 19:45:13
Tyczka K Planowany START: 2021-07-24 14:15 ZAKOŃCZENIE: 16:25:00 DEKORACJA 16:45
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.80 3.00 3.20 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.85 3.90 3.95 4.00 4.05 4.10 4.15 4.20 wynik inf punkty
1 8 10
ŁYKO Anna 01-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - - - o - o - xxo - o xo xxx 4.15 SB 25
2 6 41
KALITTA Victoria 01-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - o - o - xo - o - xxx 4.10 21
3 7 182
SZYMANEK Maja 00-07-05 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - o - o o o - xo xxx 3.90 =PB 18
4 9 308
LIPIŃSKA Milena 99-03-05 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) - - - xo o xo xo - xxo - xxx 3.85 SB 16
5 2 185
BORACZYŃSKA Agata 01-03-10 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - xo o xxx 3.50 13
5 3 316
TRACZYK Agata 01-02-02 SKLA Sopot (PM) - o o xo o xxx 3.50 PB 13
7 1 134
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 RKS Łódź (LD) o o xo xxx 3.20 SB 10
8 4 136
JÓŹWIAK Zofia 01-06-02 RKS Łódź (LD) - o xxx 3.00 8
9 5 261
LACH Aleksandra 00-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) xo xxo xxx 3.00
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 3.90
2 LIPIŃSKA Milena 99 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 3.80
3 KUSY Emilia 98 SKLA Sopot 3.70
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.00
2 LIPIŃSKA Milena 99 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 3.90
3 SZYMANEK Maja 00 AZS-AWF Warszawa 3.50
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.518049 s. | Mem: 1.25 megabytes