35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-30 17:54:23
Ko
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

12:55  Tyczka K 
13:00  Wzwyż K 
13:03  Trójskok M 
13:05  Młot K 
13:55  110 m pł M  [el]
14:15  100 m pł K  [el]
14:30  Ceremonia otwarcia 
15:00  110 m pł M  [F]
15:13  100 m pł K  [F]
15:18  Oszczep M 
15:21  Kula K 
15:22  400 m M  [s]
15:45  400 m K  [s]
16:12  1500 m K  [s]
16:21  1500 m M  [s]
16:35  3000 m prz. M  [s]
16:40  Oszczep K 
16:45  Trójskok K 
16:55  100 m M  [el]
17:00  Kula M 
17:15  100 m K  [el]
17:35  3000 m prz. K  [s]
17:55  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
REKORDY
RE (U23) 68.43 KOLAK Sara CRO Lausanne 2017-07-06
RP 67.11 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
RP (U23) 60.75 MRÓWKA Monika AZS-AWF Wrocław Biała Podlaska 2001-06-02
RP (U23) 61.48* WITEK Marcelina SKLA Sopot Złocieniec 2016-04-30
RP (U23) 64.08* ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki Warszawa 2016-05-21
RP (U23) 67.11* ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
Min. ME 59.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-06-30 17:54:23
Oszczep K - FINAŁ Planowany START: 2018-06-30 16:40 ZAKOŃCZENIE: 17:38:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 287
MARUSZEWSKA Klaudia 97-08-28 LKS Jantar Ustka (PM) 53.61 53.48 x 51.54 x x 53.61 25
2 9 256
ANDREJCZYK Maria 96-03-09 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 49.21 49.31 51.60 52.57 53.01 53.39 53.39 SB 21
3 10 279
OSTROWSKA Aleksandra 97-12-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 47.53 46.37 44.73 47.12 50.68 50.68 18
4 11 97
SZAŁAS Julia 98-10-24 AZS-AWF Gorzów (LB) 42.15 47.06 44.08 41.40 49.20 41.88 49.20 PB 16
5 12 268
DABULIS Dominika 96-10-28 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 46.53 x 44.89 x x x 46.53 14
6 4 305
ADAMASZEK Magdalena 98-07-17 AZS-AWF Katowice (SL) 41.02 41.20 43.70 45.69 x x 45.69 12
7 2 4
CHUDA Julia 97-08-29 KS AZS AWF Wrocław (DS) 40.67 x 43.01 44.43 41.82 40.80 44.43 10
8 8 388
KALICKA Natalia 98-05-16 MKL Szczecin (ZP) 36.42 36.58 38.07 35.76 31.63 36.22 38.07 8
9 1 267
BIAŁOMYZY Urszula 98-11-27 UKS Czwórka Białystok (PD) 36.54 37.91 35.89 37.91 SB
10 6 93
ZIELIŃSKA Weronika 97-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 34.34 32.96 36.21 36.21
11 3 171
NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock (MZ) 30.25 31.74 33.26 33.26
5 26
RACHWALSKA Dorota 96-09-28 LKS Polkowice (DS) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.038479804992676 s.