39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:05:15
K200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 21.71 KOCH Marita GDR Karl Marx Stadt (GDR) 1979-06-10
RE (U23) 21.71 DRECHSLER Heike GDR Jena (GDR) 1986-06-29
RP (U23) 22.58 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Mexico (MEX) 1968-10-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:05:15
200 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 12:21 WYSTARTOWANO: 12:21:38 DEKORACJA 13:00
+0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 310 STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 23.76 0.186 PB 21 2
2 5 39 GACKA Kinga 01-10-25 BKS Bydgoszcz (KP) 23.83 0.381 16 4
3 4 282 FORMELLA Aleksandra 01-10-27 SKLA Sopot (PM) 24.47 0.283 9
4 7 375 ŁOŚ Lucyna 01-05-02 KL Iskra Białogard (ZP) 25.46 0.279 PB 20
5 8 267 BELOWSKA Aleksandra 02-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 26.66 0.294 SB 22
6 3 122 DAROS Iga 01-06-12 LUKS Strzałków (LD) 27.69 0.153 23
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.70
2 ADAMEK Klaudia 99 KS Gwardia Piła 23.91
3 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 24.08
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 GĄSIOR Adriana 01 KS AZS AWF Wrocław 24.00
2 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.02
3 STRUZIK Alicja 01 KS AZS AWF Kraków 24.30
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.054076 s. | Mem: 1.25 megabytes