39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:09:17
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor (ARM) 1987-05-22
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca (ESP) 2007-07-04
 

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:09:17
W dal M Planowany START: 2022-07-31 12:20 ZAKOŃCZENIE: 13:55:00 DEKORACJA 13:45
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 88 CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.01
+0.2
7.30
+1.8
x
+0.4
6.97
+0.9
x
+0.8
x
+0.5
7.30
+1.8
SB 25
2 11 91 LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) x
+4.4
6.80
+1.4
6.94
-0.2
6.39
+0.3
x
+0.2
7.25
+1.5
7.25
+1.5
SB 21
3 1 118 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 AZS Łódź (LD) x
+2.5
6.83
+1.8
6.87
+0.6
6.74
+0.2
7.16
+4.5
x
+2.5
7.16
+4.5
SB 18
4 10 151 PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 7.09
+1.5
7.12
+1.0
7.00
+2.0
6.89
-0.4
x
+2.3
7.02
+0.9
7.12
+1.0
PB 16
5 3 336 KARASIŃSKI Bartosz 01-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6.78
+1.1
7.03
+1.4
6.87
+0.3
6.10
+0.9
6.26
+1.3
7.01
+3.2
7.03
+1.4
SB 14
6 6 264 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 KS Podlasie Białystok (PD) x
+1.3
x
-0.1
6.86
-0.5
6.95
+1.4
7.03
+0.7
x
+0.4
7.03
+0.7
PB 12
7 12 232 GALIK Wojciech 02-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) 6.80
+0.5
6.95
+1.1
6.05
+0.5
x
+2.2
6.76
+0.7
x
+0.4
6.95
+1.1
=PB 10
8 5 230 OLSZÓWKA Mateusz 01-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 6.70
+1.6
6.86
+1.7
6.92
+1.4
6.72
+0.2
6.69
+0.7
6.93
+1.3
6.93
+1.3
SB 8
9 14 262 TOMCZYK Wojciech 02-11-23 KS Podlasie Białystok (PD) 6.75
+0.3
6.70
+0.5
6.83
+1.5



6.83
+1.5
SB
10 9 5 WAWRZYNIAK Sebastian 02-02-09 GKS Start Długołęka (DS) 6.74
+2.0
6.31
+0.3
6.04
+0.4



6.74
+2.0
SB
11 15 63 RUDNIK Kacper 01-03-24 MKL Toruń (KP) 6.56
+3.7
6.40
+2.3
r
-



6.56
+3.7
12 8 307 RUTOWICZ Przemysław 00-02-02 KS AZS AWF Katowice (SL) 6.47
+1.3
x
-0.5
x
+0.3



6.47
+1.3
13 2 174 SUMIŃSKI Michał 01-03-12 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.15
+1.3
6.24
-0.3
6.12
+2.5



6.24
-0.3
4 124 CETLICER Filip 01-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
+1.2
x
+0.5
x
-0.9



NM
13 199 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ)





DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.62
2 GĄBKA Bartosz 99 AZS-AWF Warszawa 7.19
3 CZARNOCKI Damian 00 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.19
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.54
2 KRAWCZYK Kacper 01 AZS Łódź 7.37
3 GĄBKA Bartosz 99 AZS-AWF Warszawa 7.16
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0496252 s. | Mem: 1.25 megabytes