39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-30 14:45:05
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad POL Chorzów (POL) 2019-09-14
RP (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Chorzów 2019-09-14
 

Data aktualizacji: 2022-07-30 14:45:05
Kula M Planowany START: 2022-07-30 12:50 ZAKOŃCZENIE: 13:40:00 DEKORACJA 15:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 13 371 MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 18.29 18.03 17.41 17.25 18.35 17.98 18.35 25
2 2 159 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 16.75 16.75 16.60 17.23 17.69 17.68 17.69 21
3 14 44 KOKOSZEWSKI Oskar 00-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x 16.61 17.14 17.21 16.95 x 17.21 18
4 10 370 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.19 15.06 15.41 15.39 x 16.04 16.04 16
5 11 87 WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) 15.80 x 15.68 15.39 15.12 x 15.80 SB 14
6 4 116 SKOPIŃSKI Michał 00-09-05 ZLKL Zielona Góra (LB) 14.80 15.44 15.65 x x 15.08 15.65 12
7 15 28 KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 14.52 14.79 x 15.36 15.37 15.40 15.40 10
8 8 372 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.55 14.29 13.85 14.13 x x 14.55 8
9 12 26 KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 12.90 13.85 14.11 14.11
10 7 186 NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 13.33 12.95 13.98 13.98
11 9 115 KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) x x 13.87 13.87
12 5 33 ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 12.12 13.68 13.82 13.82 PB
13 3 269 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 13.34 12.90 13.34
14 1 366 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 12.61 12.31 12.94 12.94
6 314 GÓRSKI Patryk 00-01-07 MCKiS Jaworzno (SL) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 MAZUR Szymon 98 AZS UMCS Lublin 18.55
2 KOKOSZEWSKI Oskar 00 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 17.15
3 UCHMAN Bartłomiej 99 AZS-AWF Katowice 16.72
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 AZS-AWF Warszawa 17.99
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 17.56
3 MAROK Wojciech 01 MKL Jurand Szczytno 17.20
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.06569 s. | Mem: 1.25 megabytes