39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 12:28:30
Kwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 7.45 DRECHSLER Heike GDR Dresden (GDR) 1986-07-03
RP (U23) 6.74 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Barcelona (ESP) 2010-07-27
 

Data aktualizacji: 2022-07-31 12:28:30
W dal K Planowany START: 2022-07-31 10:30 ZAKOŃCZENIE: 11:45:00 DEKORACJA 11:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 96 HOROWSKA Nikola 01-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 6.55
+1.3
6.37
+0.3
6.54
+2.3
r


6.55
+1.3
PB 25
2 3 343 JĘDRASZAK Roksana 02-05-28 OŚ AZS Poznań (WP) x
+0.4
5.75
+0.5
x
+2.4
5.98
+0.9
6.09
-0.2
x
+0.9
6.09
-0.2
21
3 10 302 KORDEK Sara 01-02-01 KS AZS AWF Katowice (SL) 6.07
+1.6
x
+1.1
6.06
+1.0
5.98
+1.9
x
+0.5
5.71
-0.2
6.07
+1.6
18
4 12 325 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.86
+0.6
6.00
+0.9
5.95
+0.2
x
+0.4
6.02
+1.3
6.07
+2.0
6.07
+2.0
SB 16
5 4 119 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 AZS Łódź (LD) 5.96
-
6.05
-0.2
x
+2.8
5.86
+1.6
x
-0.2
5.87
+0.6
6.05
-0.2
PB 14
6 9 160 JÓŹWICKA Małgorzata 02-06-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.98
-0.6
x
+0.2
5.83
-0.2
x
-0.3
5.93
+0.7
x
+0.8
5.98
-0.6
12
7 2 168 SIKORSKA Sandra 00-05-31 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.58
+0.7
5.08
+0.2
5.85
+1.5
5.51
+1.0
x
+1.2
x
+0.5
5.85
+1.5
10
8 6 373 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) x
+0.1
5.51
+1.0
5.55
-0.4
5.45
+0.6
x
+0.8
x
-0.3
5.55
-0.4
SB 8
9 11 251 JANIK Emilia 00-12-12 KS Komunalni Sanok (PK) x
+1.9
x
+0.9
5.36
+0.1



5.36
+0.1
10 13 252 WOJTANOWSKA Martyna 00-11-17 KS Komunalni Sanok (PK) 5.00
+0.8
x
+0.3
5.31
+1.2



5.31
+1.2
11 8 121 WIŚNIEWSKA Katarzyna 00-10-11 LKS MOSiR Sieradz (LD) 4.98
+0.4
5.05
-0.1
5.21
+0.8



5.21
+0.8
12 5 335 PYRKOWSKA Agata 02-08-08 LKS Maraton Turek (WP) 4.70
+0.8
4.91
+1.3
4.96
+1.1



4.96
+1.1
1 338 MOSIEK Joanna 02-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) x
+0.6
x
+1.9
x
+2.1



NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 SIKORSKA Sandra 00 AZS-AWF Warszawa 6.17
2 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.14
3 BARGIELSKA Katarzyna 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 6.05
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 BIELSKA Edyta 01 MLUKS Mokasyn Płoty 6.17
2 FRĄCKOWIAK Julia 99 MCKiS Jaworzno 6.16
3 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.07
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0723939 s. | Mem: 1.25 megabytes