39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 13:52:37
Kdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 73.36 MESZYNSKI Irina GDR Praga (TCH) 1984-08-17
RP (U23) 64.56 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1987-06-16
 

Data aktualizacji: 2022-07-31 13:52:37
Dysk K Planowany START: 2022-07-31 12:42 ZAKOŃCZENIE: 13:40:00 DEKORACJA 14:12
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 71 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 AZS UMCS Lublin (LU) 49.85 x 52.70 50.30 49.34 x 52.70 PB 25
2 2 167 RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x x 45.04 47.32 x r 47.32 21
3 13 173 STARUCH Nina 01-03-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x 45.81 x x 46.65 x 46.65 18
4 12 126 WAJSZCZYK Wiktoria 02-11-29 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 40.78 42.75 40.40 x x 43.05 43.05 16
5 3 51 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 KSLZS Kruszwica (KP) x x 39.56 x x x 39.56 14
6 9 104 DOBROWOLSKA Aleksandra 00-03-02 AZS-AWF Gorzów (LB) 38.94 x x 35.50 37.21 38.26 38.94 12
7 6 19 RADAWIEC Martyna 02-05-17 KS AZS AWF Wrocław (DS) 36.18 38.27 38.13 34.30 x 34.00 38.27 10
8 8 376 GŁADKOWSKA Kornelia 02-11-19 MKL Szczecin (ZP) x 37.68 37.23 34.95 37.55 36.44 37.68 8
9 11 143 CHYCIŃSKA Julia 02-04-20 UKS 55 Łódź (LD) x x 37.67 37.67
10 7 74 TABACZYŃSKA Weronika 01-07-06 AZS UMCS Lublin (LU) 35.56 x 36.21 36.21 PB
11 10 290 KOTŁOWSKA Faustyna 01-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) x 33.57 34.86 34.86
12 1 65 ŁUKOMSKA Wiktoria 02-11-23 MKS Inowrocław (KP) 32.58 x 33.95 33.95
13 5 92 NICZYPORUK Gabriela 01-10-08 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 29.82 29.45 29.41 29.82
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 URBAN Karolina 98 AZS-AWFiS Gdańsk 53.54
2 ŚLEPOWROŃSKA Maja 98 AZS-AWF Warszawa 46.08
3 MENDYK Izabela 98 UKS Sokół Węgorzewo 43.16
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 50.25
2 RÓŻAŃSKA Ewa 00 AZS-AWF Warszawa 47.26
3 MUSZYŃSKA Weronika 01 AZS UMCS Lublin 46.13
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.06148 s. | Mem: 1.25 megabytes