37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 14:59:37
M5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:00  Dysk K 
11:05  Tyczka M 
12:00  400 m pł K  [s]
12:05  W dal M 
12:20  400 m pł M  [s]
12:45  Dysk M 
12:40  200 m K  [s]
13:00  200 m M  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:40  800 m M  [s]
13:55  Wzwyż M 
14:00  W dal K 
14:05  4x100 m K  [s]
14:25  4x100 m M  [s]
14:30  Młot M 
14:40  5000 m M  [s]
15:00  5000 m K  [s]
15:25  4x400 m K  [s]
15:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 13:00.31 KAYA Ali TUR Roma 2015-06-04
RP (U23) 13:29.72 BARTOSZAK Michał OLIMPIA Poznań Victoria 1992-06-03
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-05 14:59:37
5000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-05 14:40 WYSTARTOWANO: 14:40:25
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 15 168
KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL ZTE Radom (MZ) 15:02.15 25 1
2 14 163
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 15:04.51 21 2
3 13 24
CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 15:06.29 18 3
4 5 353
DWORCZAK Nikodem 98-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 15:14.91 16 4
5 9 320
ZDROJEWSKI Krystian 98-10-09 MKL Jarocin (WP) 15:36.32 14 5
6 4 332
MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 OŚ AZS Poznań (WP) 15:39.25 12 6
7 12 99
BUDZIŃSKI Maciej 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 15:55.41 10 7
8 8 31
GUMKOWSKI Szymon 99-07-28 BKS Bydgoszcz (KP) 15:58.08 8 8
9 6 309
SZRENIAWA Paweł 99-02-27 UKS Chromik Mysłowice (SL) 16:05.24 9
10 7 266
KRYZEL Daniel 00-07-16 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 16:12.91 10
11 3 326
GOSZCZYŃSKI Roch 99-09-14 OŚ AZS Poznań (WP) 16:16.55 11
12 1 147
BRODZIK Kamil 00-08-12 MKS Polonia Warszawa (MZ) 16:26.17 12
2 212
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) DNF
10 171
LEBIODA Stanisław 99-01-07 RLTL ZTE Radom (MZ) DNF
11 170
KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 RLTL ZTE Radom (MZ) DNF
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 BORATYŃSKI Dariusz 97 KS AZS AWF Wrocław 14:28.91
2 KACZOR Mateusz 97 RLTL ZTE Radom 14:30.28
3 DWORCZAK Nikodem 98 WMLKS Nadodrze Powodowo 14:40.97
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.3818941116333 s.