35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-01 10:20:35
M5000
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
10:25  Dysk K 
10:30  4x100 m M  [s]
10:46  4x100 m K  [s]
12:15  W dal K 
12:30  Dysk M 
12:55  Tyczka M 
13:00  400 m pł M  [s]
13:25  400 m pł K  [s]
13:53  200 m M  [el]
14:02  W dal M 
14:15  Młot M 
14:20  200 m K  [s]
14:00  Wzwyż M 
14:45  800 m M  [s]
15:10  800 m K  [s]
15:31  4x400 m M  [s]
15:48  4x400 m K  [s]
REKORDY
RE (U23) 13:00.31 KAYA Ali TUR Roma 2015-06-04
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm 1976-07-05
RP (U23) 13:29.72 BARTOSZAK Michał OLIMPIA Poznań Victoria 1992-06-03
Min. ME 13:42.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-07-01 10:20:35
5000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-01 09:55 WYSTARTOWANO: 09:58:47
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 15 2
BORATYŃSKI Dariusz 97-09-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 14:28.91 25
2 14 183
KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL ZTE Radom (MZ) 14:30.28 21
3 20 372
DWORCZAK Nikodem 98-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 14:40.97 PB 18
4 12 286
BŁASZCZYK Patryk 96-10-22 LKS Jantar Ustka (PM) 14:49.25 PB 16
5 10 158
KONDEJ Mateusz 97-02-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) 14:56.08 PB 14
6 18 110
SOWIK Wojciech 96-02-12 AZS Łódź (LD) 15:00.31 PB 12
7 13 111
WŁODARCZYK Adam 97-05-26 AZS Łódź (LD) 15:07.73 10
8 1 181
DĘBSKI Mateusz 98-01-23 RLTL ZTE Radom (MZ) 15:09.01 8
9 3 100
CIECIERSKI Patryk 98-03-30 MKST Astra Nowa Sól (LB) 15:09.03 PB
10 11 339
ZDROJEWSKI Krystian 98-10-09 MKS Jedynka Jarocin (WP) 15:15.56 PB
11 9 161
STEC Adam 96-10-22 KS Warszawianka W-wa (MZ) 15:15.75 PB
12 5 381
KARBOWSKI Michał 98-06-02 UKS MOSiR Działdowo (WN) 15:29.13 PB
13 7 282
SERKOWSKI Wojciech 97-05-03 GKS Żukowo (PM) 15:30.38 PB
14 8 290
ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 LKS Zorza Gdynia (PM) 15:38.15
15 19 301
KACZMAREK Mateusz 96-03-19 WKS Flota Gdynia (PM) 15:40.64
16 17 323
POŁEĆ Damian 97-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 16:00.99
4 327
DRĄG Mateusz 97-01-07 UKS Chromik Mysłowice (SL) DNF
6 380
SPUSTEK Marcin 97-05-21 MKS Truso Elbląg (WN) DNF
16 16
MROWIŃSKI Rafał 97-02-21 KS AZS AWF Wrocław (DS) DNF
2 98
TERKA Maciej 98-02-22 AZS-AWF Gorzów (LB) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.042492151260376 s.