39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 15:56:58
M4x400 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 3:02.13 RUSSIA RUS Debrecen (HUN) 2007-07-15
RP (U23) 3:03.07 - POLSKA Turku (FIN) 1997-07-13
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-31 15:56:58
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 15:48 WYSTARTOWANO: 15:49:18 DEKORACJA 16:40
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 312 PAŹDZIERZ Adam
MAJEWSKI Jacek
PAJĄK Jakub
WRÓBEL Michał
KS AZS AWF Katowice (SL) 3:10.57 0.257 25 1
2 5 357 NAWROT Mikołaj
PIASECKI Ryszard
PRZYBYLAK Tomasz
WAWRZKOWICZ Jan
OŚ AZS Poznań (WP) 3:14.52 0.262 21 2
3 8 130 JOŃCZYK Maciej
OSTROWSKI Filip
SZKUDLAREK Jakub
AUGUSTYNIAK Jakub
RKS Łódź (LD) 3:14.60 0.223 18 3
4 4 69 GOŁĘBIOWSKI Oskar
CHMIEL Jakub
SAMARCZENKO Dariusz
HOŁUB Krzysztof
AZS UMCS Lublin (LU) 3:18.77 0.126 16 4
5 2 235 ŚCIRA Paweł
STOKŁOSA Aleks
BUJAK Jakub
BILIŃSKI Robin
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:21.00 0.275 14 5
6 3 327 STEMPNIAK Piotr
CHMIELARZ Jakub
WIECZOREK Mikołaj
KAROLEWSKI Marcin
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:25.53 0.279 12 6
7 7 154 ZAWADZKI Tomasz
TARASIEWICZ Olivier
KALINOWSKI Jakub
ADAMCZEWSKI Dominik
KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3:28.76 0.225 10 7
8 1 152 PRZYŻECKI Dominik
ZIELIŃSKI Stanisław
CHUDAK Franciszek
SUCHOROWSKI Jan
AKL Ursynów Warszawa (MZ) 3:38.01 0.240 8 8
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 OŚ AZS Poznań 3:13.15
2 AZS-AWF Katowice 3:15.26
3 RLTL ZTE Radom 3:17.63
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:12.62
2 AZS-AWF Katowice 3:12.76
3 OŚ AZS Poznań 3:13.79
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0795069 s. | Mem: 1.25 megabytes