37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 15:44:37
M4x400 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:00  Dysk K 
11:05  Tyczka M 
12:00  400 m pł K  [s]
12:05  W dal M 
12:20  400 m pł M  [s]
12:45  Dysk M 
12:40  200 m K  [s]
13:00  200 m M  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:40  800 m M  [s]
13:55  Wzwyż M 
14:00  W dal K 
14:05  4x100 m K  [s]
14:25  4x100 m M  [s]
14:30  Młot M 
14:40  5000 m M  [s]
15:00  5000 m K  [s]
15:25  4x400 m K  [s]
15:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 3:02.13 RUS Debrecen 2007-07-15
RP (U23) 3:03.07 - reprezentacja POLSKA Turku 1997-07-13
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-05 15:44:37
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-05 15:35 WYSTARTOWANO: 15:39:43
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 340 WYKROTA Patryk
BUZAŁA Mikołaj
NAWROT Mikołaj
ZDROJEWSKI Amadeusz
OŚ AZS Poznań (WP) 3:13.15 0.126 25 1
2 8 282 KOZŁOWSKI Przemysław
MAJEWSKI Jacek
DZIDA Paweł
PAŹDZIERZ Adam
AZS-AWF Katowice (SL) 3:15.26 0.204 21 2
3 4 173 MNICH Robert
TURSKI Krzysztof
LEBIODA Stanisław
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
RLTL ZTE Radom (MZ) 3:17.63 0.193 18 3
4 3 49 GOŁĘBIOWSKI Oskar
OLESZEK Kamil
ŻYWKO Szymon
KANIA Karol
AZS UMCS Lublin (LU) 3:18.62 0.188 16 4
5 6 123 BANY Bartłomiej
WÓJCICKI Grzegorz
LEC Dawid
GADOMSKI Daniel
AZS-AWF Warszawa (MZ) 3:19.93 0.176 14 5
6 7 204 KIDOŃ Piotr
STOLARSKI Jakub
ZIĘBA Szymon
BIELSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków (MA) 3:25.55 0.167 12 6
7 2 150 BRZOZOWSKI Rafał
POULAIN Kamil
WEREMCZUK Krzysztof
RYBAKOWSKI Michał
MKS Polonia Warszawa (MZ) 3:27.04 0.162 7
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 AZS UMCS Lublin 3:13.36
2 OŚ AZS Poznań 3:13.53
3 WKS Śląsk Wrocław 3:18.06
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 KS AZS AWF Kraków 3:14.89
2 RKS Łódź 3:15.92
3 AZS-AWF Warszawa 3:16.29
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.070629119873047 s.