39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:05:15
M400pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 47.64 WARHOLM Karsten NOR Berlin (GER) 2018-08-09
RP (U23) 48.16 PLAWGO Marek niestowarzyszony Osaka (JPN) 2001-05-12
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:05:15
400 m pł M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 13:36 WYSTARTOWANO: 13:37:50 DEKORACJA 16:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 2 235 BILIŃSKI Robin 01-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 52.37 0.242 PB 14 5
2 4 241 STOKŁOSA Aleks 02-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 52.90 0.213 PB 12 6
3 3 72 SAMARCZENKO Dariusz 00-02-28 AZS UMCS Lublin (LU) 54.64 0.207 10
4 5 25 WYMAZAŁA Bartłomiej 00-03-07 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 54.80 0.267 11
5 7 9 JASIEŃCZUK Szymon 00-12-12 KS AZS AWF Wrocław (DS) 55.27 0.238 SB 12
6 6 183 ROMANIUK Daniel 01-10-10 MKS Polonia Warszawa (MZ) 55.34 0.221 13
7 8 20 SOBCZAK Kacper 00-09-27 KS AZS AWF Wrocław (DS) 58.25 0.241 14
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 99 RLTL ZTE Radom 51.67
2 JAKUBOWSKI Adam 00 CTL ORLĘTA Częstochowa 52.81
3 WYLĘGA Nikodem 98 LKS Orkan Ostrzeszów 53.23
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 URBANIAK Sebastian 01 LKS Vectra Włocławek 50.29
2 HOŁUB Krzysztof 00 AZS UMCS Lublin 51.47
3 BILIŃSKI Robin 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 53.02
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.052783 s. | Mem: 1.25 megabytes