36. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LUBLIN, 29-30 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-30 15:14:25
M3000p 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-29
DZIEŃ 2
2019-06-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

REKORDY
RP (U23) 8:17.32 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Athens 2004-08-24
Min. ME U23 (U23) 8:55.00 Gävle (SWE) 2019-07-11
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2019-06-30 15:14:25
3000 m prz. M - Bieg 1 Planowany START: 2019-06-30 15:00 WYSTARTOWANO: 15:01:32
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 12 351
DWORCZAK Nikodem 98-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 9:02.51 SB 25
2 15 168
KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL ZTE Radom (MZ) 9:05.31 PB 21
3 14 116
HASIURA Jędrzej 97-03-13 RKS Łódź (LD) 9:10.73 PB 18
4 16 280
JARCZOK Bartosz 99-02-26 AZS-AWF Katowice (SL) 9:10.75 SB 16
5 10 213
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 9:22.26 PB 14
6 13 14
MROWIŃSKI Rafał 97-02-21 KS AZS AWF Wrocław (DS) 9:22.42 12
7 3 317
ZDROJEWSKI Krystian 98-10-09 MKL Jarocin (WP) 9:32.95 PB 10
8 9 154
KUBICKI Adam 97-09-28 MKS Polonia Warszawa (MZ) 9:34.27 PB 8
9 8 356
KARBOWSKI Michał 98-06-02 UKS MOSiR Działdowo (WN) 9:36.04 PB
10 11 241
POGORZELSKI Rafał 99-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 9:48.39
11 7 223
KRAWCZUK Paweł 99-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 9:54.85
12 6 342
GOLA Dawid 99-09-04 UKS 12 Kalisz (WP) 10:13.38
13 2 3
CHROSTOWSKI Konrad 98-09-13 KS AZS AWF Wrocław (DS) 10:22.74
14 5 97
MEGER Michał 98-02-20 ZLKL Zielona Góra (LB) 10:27.82
1 33
PAPLA Filip 98-01-04 WKS Śląsk Wrocław (DS) DNF
4 165
DĘBSKI Mateusz 98-01-23 RLTL ZTE Radom (MZ) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.025950193405151 s.