38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-25 17:05:53
M200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  W dal K 
11:30  Tyczka M 
12:00  Dysk M 
13:30  W dal M 
13:35  Dysk K 
13:55  200 m K  [s]
14:18  Wzwyż M 
14:30  200 m M  [s]
14:45  400 m pł K  [s]
15:05  400 m pł M  [s]
15:15  Młot M 
15:20  1500 m K  [s]
15:40  1500 m M  [s]
16:00  4x100 m K  [s]
16:15  4x100 m M  [s]
16:33  4x400 m K  [s]
16:51  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 19.80 LEMAITRE Christophe FRA Daegu (KOR) 2011-09-02
RP (U23) 20.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin OLIMPIA Poznań Monachium 2002-08-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-25 17:05:53
200 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-25 14:30 WYSTARTOWANO: 14:27:17 DEKORACJA 15:16
-0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 6
JANKOWSKI Tomasz 99-07-05 KS AZS AWF Wrocław (DS) 22.44 0.187 14
2 8 188
CHYŁA Dawid 01-09-24 LKS Osuchów (MZ) 22.56 0.181 PB 15
3 6 295
JAROSZEWICZ Ernest 99-12-04 MKS Juvenia Białystok (PD) 22.67 0.214 16
4 5 238
STOLARSKI Jakub 00-06-10 KS AZS AWF Kraków (MA) 22.72 0.198 17
5 2 206
KORCZ Bartosz 00-09-29 RLTL Optima Radom (MZ) 22.83 0.193 SB 19
6 7 248
TYMIŃSKI Piotr 00-02-21 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 23.07 0.224 20
7 1 249
WAŚKIEWICZ Norbert 00-05-05 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 23.28 0.165 SB 21
3 407
FRĄCKIEWICZ Natan 01-08-02 STS Pomerania Szczecinek (ZP) DNF 0.133
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.03
2 BALCEREK Adam 98 OŚ AZS Poznań 21.08
3 WESELA Adrian 98 OŚ AZS Poznań 21.10
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.18
2 WÓJCIK Mateusz 98 AZS Łódź 21.35
3 TRZASKA Damian 00 MKS Bank BS Płońsk 21.37
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2038441 s. | Mem: 1.25 megabytes