39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:19:10
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 3:28.32 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Tokyo (JPN) 2021-08-07
RP (U23) 3:36.37 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:19:10
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 14:05 WYSTARTOWANO: 14:08:49 DEKORACJA 14:35
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 15 136 OSTROWSKI Filip 01-07-12 RKS Łódź (LD) 3:46.40 25 1
2 16 313 WYDERKA Maciej 02-07-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 3:46.98 21 2
3 13 10 KULIK Robert 02-01-25 KS AZS AWF Wrocław (DS) 3:48.23 PB 18 3
4 14 194 WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 3:48.54 SB 16 4
5 5 381 GROBERSKI Michał 00-06-10 UKS Barnim Goleniów (ZP) 3:50.17 PB 14 5
6 11 50 WIŚNIEWSKI Damian 00-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:50.45 PB 12 6
7 12 319 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 3:50.89 SB 10 7
8 10 196 GOS Mateusz 02-06-07 RLTL Optima Radom (MZ) 3:51.57 PB 8 8
9 6 30 SKIBIAK Kacper 00-02-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 3:51.60 PB 9
10 1 62 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 MKL Toruń (KP) 3:52.79 10
11 2 130 AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź (LD) 3:54.88 11
12 8 203 KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 3:58.65 12
13 4 352 PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 OŚ AZS Poznań (WP) 3:59.17 SB 13
14 9 64 SZYNAKA Wiktor 01-01-08 MKL Toruń (KP) 4:02.12 14
7 48 ARENDT Kacper 02-04-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) DNF
3 202 TURSKI Krzysztof 00-06-08 RLTL Optima Radom (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 ŻYWKO Szymon 99 AZS UMCS Lublin 3:54.67
2 MUTWIL Oliwier 99 CKS Budowlani Częstochowa 3:54.89
3 KOWALCZYK Andrzej 98 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 3:55.81
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 WIĄCEK Aleksander 00 OKS Start Otwock 3:49.31
2 MUTWIL Oliwier 99 CKS Budowlani Częstochowa 3:49.62
3 TURSKI Krzysztof 00 RLTL Optima Radom 3:53.26
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0561471 s. | Mem: 1.25 megabytes