38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-24 18:43:13
M100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  Tyczka K 
14:30  Trójskok M 
15:05  Oszczep M 
15:10  400 m K  [s]
15:25  400 m M  [s]
15:50  100 m M  [el]
16:05  Kula K 
16:22  100 m pł K  [el]
16:40  Oszczep K 
16:50  100 m M  [F]
16:55  Trójskok K 
17:06  100 m K  [el]
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  110 m pł M  [el]
18:00  100 m K  [F]
18:12  100 m K (PK)  [s]
18:15  Wzwyż K 
18:20  Kula M 
18:40  110 m pł M  [F]
18:50  Młot K 
18:55  800 m K  [s]
19:15  800 m M  [s]
19:35  3000 m prz. M  [s]
19:50  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 9.92 LEMAITRE Christophe FRA Albi (FRA) 2011-07-29
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-24 18:43:13
100 m M - elim 1 Planowany START: 2021-07-24 15:50 WYSTARTOWANO: 15:50:27
+2.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 191
TRZASKA Damian 00-02-03 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 10.51 Q 2
2 4 121
GOŁĄB Jarosław 00-03-15 LKS MOSiR Sieradz (LD) 10.66 (655) q PB 5
3 5 356
ZIELIŃSKI Bartosz 99-06-30 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne (WP) 10.73 q 7
4 8 156
SUCHOROWSKI Jan 01-10-21 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 10.95 15
5 2 253
WRÓBEL Mateusz 00-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 10.97 16
6 3 391
SMOSARSKI Dominik 99-09-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.21 21
7 7 147
CHUDAK Franciszek 01-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 11.55 24
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 BALCEREK Adam 98 OŚ AZS Poznań 10.30
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.36
3 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 10.37
3 ŻAK Łukasz 97 KS AZS AWF Kraków 10.37
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 10.48
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.53
3 BURDA Adam 99 AZS-AWF Katowice 10.57
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4205952 s. | Mem: 1.25 megabytes