37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 16:42:10
M100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



13:17  Młot K 
13:20  Tyczka K 
13:30  Trójskok M 
14:31  100 m M  [el]
15:00  100 m K  [el]
15:25  Ceremonia otwarcia 
15:33  Kula K 
15:35  400 m K  [s]
15:40  Oszczep M 
15:55  400 m M  [s]
16:00  Wzwyż K 
16:26  100 m M  [F]
16:35  100 m K  [F]
16:48  110 m pł M  [el]
17:00  Kula M 
17:10  Trójskok K 
17:13  100 m pł K dod  [s]
17:25  1500 m K  [s]
17:35  1500 m M  [s]
17:35  Oszczep K 
17:50  110 m pł M  [F]
18:00  100 m pł K  [F]
18:15  3000 m prz. K  [s]
18:30  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
RE (U23) 9.92 LEMAITRE Christophe FRA Albi 2011-07-29
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-04 16:28:55
100 m M - elim 1 Planowany START: 2020-09-04 14:31 WYSTARTOWANO: 14:33:24
+0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 3 300
PAJĄK Rafał 99-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.58 0.162 Q PB 1
2 5 271
BURDA Adam 99-06-10 AZS-AWF Katowice (SL) 10.74 0.146 Q 6
3 6 338
WESELA Adrian 98-11-15 OŚ AZS Poznań (WP) 10.86 0.154 9
4 7 366
PLICHTA Antoni 00-01-10 MKL Szczecin (ZP) 10.89 (885) 0.122 12
5 8 13
SOBCZYK Radosław 98-06-08 KS AZS AWF Wrocław (DS) 10.98 0.165 SB 15
6 2 166
KORCZ Bartosz 00-09-29 RLTL ZTE Radom (MZ) 11.15 0.140 SB 19
7 4 145
PIOTROWSKI Szymon 99-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 11.20 (200) 0.173 21
8 1 209
WAŚKIEWICZ Norbert 00-05-05 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 11.57 0.174 23
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 BALCEREK Adam 98 OŚ AZS Poznań 10.30
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.36
3 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 10.37
3 ŻAK Łukasz 97 KS AZS AWF Kraków 10.37
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 KWIATKOWSKI Karol 96 AZS-AWF Katowice 10.62
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.69
3 HAMPEL Eryk 97 OŚ AZS Poznań 10.72
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.35891890525818 s.