35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-01 09:54:28
K5000
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
10:25  Dysk K 
10:30  4x100 m M  [s]
10:46  4x100 m K  [s]
12:15  W dal K 
12:30  Dysk M 
12:55  Tyczka M 
13:00  400 m pł M  [s]
13:25  400 m pł K  [s]
13:53  200 m M  [el]
14:02  W dal M 
14:15  Młot M 
14:20  200 m K  [s]
14:00  Wzwyż M 
14:45  800 m M  [s]
15:10  800 m K  [s]
15:31  4x400 m M  [s]
15:48  4x400 m K  [s]
REKORDY
RE (U23) 14:24.68 ABEYLEGESSE Elvan TUR Bergen 2004-06-11
RP 15:04.88 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Berlin 2006-09-02
RP (U23) 15:50.65 KOWALSKA Katarzyna VECTRA Włocławek Słupsk 2007-09-09
Min. ME 15:40.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-07-01 09:54:28
5000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-01 09:30 WYSTARTOWANO: 09:33:05
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 13 145
HOŁDA Aleksandra 96-11-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 17:03.22 25
2 1 317
INDEKA Sylwia 97-06-19 LKS Pszczyna (SL) 17:06.68 21
3 12 80
PLESKACZYŃSKA Julia 98-04-13 AZS UMCS Lublin (LU) 17:11.01 18
4 11 373
KONIECZEK Aneta 97-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 17:15.80 PB 16
5 4 99
DYMEK Malwina 96-06-27 KS Team Baryła Gorzów (LB) 17:17.75 PB 14
6 8 362
SZPOTT Sandra 96-01-22 PLKS Gwda Piła (WP) 17:24.65 PB 12
7 10 114
IZNEROWICZ Karolina 98-05-25 LKS Omega Kleszczów (LD) 17:31.38 10
8 9 25
ZIELEŃ Małgorzata 96-10-21 KS AZS AWF Wrocław (DS) 17:43.19 8
9 6 17
PRZYJAZNA Anna 97-07-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 18:07.16 PB
10 2 135
ŚLESZYCKA Anna 98-12-11 RKS Łódź (LD) 18:25.06 PB
11 5 391
SZABAŁOWSKA Małgorzata 98-08-11 MKL Szczecinek (ZP) 18:29.08
3 75
MANDZIUK Ilona 96-07-09 AZS UMCS Lublin (LU) DNF
7 193
BUDZIŁEK Martyna 96-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.034024953842163 s.