39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:05:15
K400pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 52.03 BOL Femke NED Tokyo (JPN) 2021-08-04
RP (U23) 55.75 OLICHWIERCZUK Anna SKRA Warszawa Kraków 2000-08-05
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:05:15
400 m pł K - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 13:18 WYSTARTOWANO: 13:20:36 DEKORACJA 16:15
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 2 97 KACZMAREK Alicja 02-09-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 61.99 0.415 16 4
2 6 3 JANIK Michalina 00-10-14 GKS Start Długołęka (DS) 62.40 0.259 PB 14 5
3 4 106 KOSIKOWSKA Paulina 01-03-07 AZS-AWF Gorzów (LB) 63.39 0.386 PB 10 7
4 5 1 BENKOWSKA Hanna 02-10-04 GKS Start Długołęka (DS) 65.16 0.256 9
5 7 328 LOSY Aleksandra 01-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 65.28 0.335 10
6 8 272 ZMARZŁA Weronika 01-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 67.33 0.337 12
7 3 334 PAWLAK Zofia 01-05-13 LKS Maraton Turek (WP) 72.23 0.282 13
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 WOSZTYL Natalia 99 RLTL ZTE Radom 57.82
2 SMOLIŃSKA Izabela 99 RLTL ZTE Radom 57.94
3 JAŹWIŃSKA Aleksandra 98 AZS-AWF Katowice 59.52
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 WOSZTYL Natalia 99 RLTL Optima Radom 57.08
2 SMOLIŃSKA Izabela 99 RLTL Optima Radom 58.56
3 SOKOŁOWSKA Julia 00 AKL Ursynów Warszawa 59.31
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0523241 s. | Mem: 1.25 megabytes