38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-25 17:05:53
K200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  W dal K 
11:30  Tyczka M 
12:00  Dysk M 
13:30  W dal M 
13:35  Dysk K 
13:55  200 m K  [s]
14:18  Wzwyż M 
14:30  200 m M  [s]
14:45  400 m pł K  [s]
15:05  400 m pł M  [s]
15:15  Młot M 
15:20  1500 m K  [s]
15:40  1500 m M  [s]
16:00  4x100 m K  [s]
16:15  4x100 m M  [s]
16:33  4x400 m K  [s]
16:51  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 21.71 KOCH Marita GDR Karl-Marx-Stadt (GDR) 1979-10-06
RE (U23) 21.71 DRECHSLER Heike GDR Jena (GDR) 1986-06-29
RP (U23) 22.58 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Mexico 1968-10-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-25 17:05:53
200 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-25 13:55 WYSTARTOWANO: 13:55:37 DEKORACJA 15:07
-0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 3 358
LACHELE Susane 00-07-10 KS Gwardia Piła (WP) 25.16 0.131 SB 12
2 5 392
ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.31 0.143 PB 14
3 4 28
BUK Aleksandra 01-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 25.84 0.200 15
4 2 246
LENKIEWICZ Magdalena 00-03-19 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 26.45 0.185 18
6 83
GADOMSKA Julia 01-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) DNS
7 86
PAWLUCZUK Julia 00-11-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) DNS
8 82
DENKIEWICZ Aleksandra 99-03-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 23.53
2 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.66
3 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 23.93
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.70
2 ADAMEK Klaudia 99 KS Gwardia Piła 23.91
3 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 24.08
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4145219 s. | Mem: 1.25 megabytes