39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:05:15
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 3:56.05 HASSAN Sifan NED Monaco (MON) 2015-07-17
RP (U23) 4:01.00 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin Paris (FRA) 2016-08-27
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:05:15
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 13:52 WYSTARTOWANO: 13:56:48 DEKORACJA 14:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 16 52 KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek (KP) 4:23.71 25 1
2 12 24 BIELAK Natalia 02-05-10 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:27.36 21 2
3 13 204 PARADOWSKA Oliwia 01-07-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:27.74 18 3
4 14 301 KORBUT Milena 00-08-08 KS AZS AWF Katowice (SL) 4:28.34 16 4
5 15 379 SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin (ZP) 4:28.73 14 5
6 10 281 DZIAŁOSZEWSKA Maja 01-09-05 SKLA Sopot (PM) 4:29.21 12 6
7 8 276 DUBIELLA Monika 00-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 4:29.23 PB 10 7
8 9 346 KOPEĆ Natalia 01-10-31 OŚ AZS Poznań (WP) 4:30.68 8 8
9 11 278 ŁAWRUKAJTIS Anna 01-08-02 RKS Rumia (PM) 4:32.38 9
10 6 339 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 02-04-03 OŚ AZS Poznań (WP) 4:35.32 10
11 7 277 SZYMANOWICZ Monika 00-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 4:37.17 11
12 5 17 PIETRAS Kinga 01-10-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 4:37.31 12
13 1 358 WAWRZYNIAK Oliwia 02-07-15 OŚ AZS Poznań (WP) 4:37.86 13
14 4 219 MAŁEK Emilia 00-04-20 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:38.28 14
15 2 345 KOPEĆ Julia 01-10-31 OŚ AZS Poznań (WP) 4:41.02 15
3 291 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01-11-23 ULKS Talex Borzytuchom (PM) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 LIZAKOWSKA Weronika 98 KUKS Remus Kościerzyna 4:21.28
2 KORBUT Milena 00 AZS-AWF Katowice 4:21.88
3 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:21.91
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:27.82
2 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:27.99
3 MEGGER Eliza 99 LKS Pszczyna 4:28.84
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0487251 s. | Mem: 1.25 megabytes