37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 17:41:04
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
RE (U23) 3:57.00* HASSAN Sifan NED Paris St Denis 2014-07-05
RP (U23) 4:01.36 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Zurich 1999-08-11
RP (U23) 4:01.00* ENNAOUI Sofia MKL Szczecin Paris (FRA) 2016-08-27
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-04 17:41:04
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-04 17:25 WYSTARTOWANO: 17:24:05
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 14 256
LIZAKOWSKA Weronika 98-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:21.28 SB 25 1
2 11 277
KORBUT Milena 00-08-08 AZS-AWF Katowice (SL) 4:21.88 PB 21 2
3 13 267
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:21.91 SB 18 3
4 12 179
PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:22.89 PB 16 4
5 9 369
SADOWSKA Milena 99-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 4:31.99 PB 14 5
6 2 287
SZYJKA Anna 98-10-20 AZS-AWF Katowice (SL) 4:32.51 12 6
7 8 260
SZYMANOWICZ Monika 00-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 4:41.73 10 7
8 7 327
HOFMAN Maria 99-07-03 OŚ AZS Poznań (WP) 4:42.42 8 8
9 10 259
DUBIELLA Monika 00-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 4:46.17 9
10 6 4
JABŁOŃSKA Adrianna 00-07-11 KS AZS AWF Wrocław (DS) 4:46.91 10
11 5 196
MAŁEK Emilia 00-04-20 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:47.93 11
12 3 93
SZYMCZAK Paulina 00-09-13 AZS Łódź (LD) 4:48.24 PB 12
13 4 254
KOTŁOWSKA Agata 00-01-21 GKS Żukowo (PM) 4:57.86 13
1 230
JELSKA Justyna 99-08-20 KS Podlasie Białystok (PD) DNF
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 MEGGER Eliza 99 LKS Pszczyna 4:21.32
2 INDEKA Sylwia 97 LKS Pszczyna 4:22.62
3 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:23.98
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 LIZAKOWSKA Weronika 98 KUKS Remus Kościerzyna 4:20.99
2 INDEKA Sylwia 97 LKS Pszczyna 4:21.02
3 HOŁDA Aleksandra 96 AZS-AWF Warszawa 4:22.28
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.31629204750061 s.